Pain [HeeTeuk & KyuMin] - Beginning

31. january 2012 at 19:06 | Teuki |  Real stories
Tahle povídka je víceméně založena na pravdě s pár úpravami. Jedná se spíš o HeeTeuk, ale jsou tam i náznaky KyuMin a KyuSung. Povídka bude mít pravděpodobně víc kapitol a chci ji věnovat mým nejlepším přátelům (Kjůňovi a Kýtě) a taky mé lásce. Enjoy !


Je to asi půl roku, co jsem ho poprvé uviděl. Uviděl stát na nádraží a netrpělivě přešlapovat, jestli přijdu, nebo ne. Měl jsem si tehdy s ním a jeho kamarády, které jsem znal zatím jen přes internet, někam vyrazit. Měl jít i můj nejlepší kamarád Kyuhyun, ale nakonec z toho vzešlo. Nemohl přijít z rodinných důvodů, což sem v jeho ne zrovna nejlepší situaci naprosto chápal a akceptoval.
×××

Bylo kolem osmé večer a už se začalo celkem ochlazovat. Říkal jsem si, že bez Kyua tam přece nepůjdu, že se budu až moc stydět nebo něco pokazím. Nakonec jsem ale na nádraží přece jen přišel s úsměvem na tváři. Při pohledu na ně se mi podlomily kolena. Sotva jsem se k nim přiblížil, rozběhl se ke mně chlapec silnější postavy se slovy: ,,Pojď ke mně!"
Byl to Shindong. Kluk, díky kterému tu teď stojím, kluk, se kterým jsem si začal psát prvně a ty ostatní jsem "poznal" až o něco později. Vřele mě obejmul. - Co to sakra dělá?!

Měl jsem z toho divné, smíšené pocity. Vím, že si celkem rozumíme a to všechno, ale vidíme se poprvé a on už se ke mně tak tiskne. Nechal jsem to plavat a bral to jako milé přivítání. Zaměřil jsem se pohledem na další osobu. Jmenoval se, jak jsem se o pár minut později dozvěděl, Kangin. Hezky se na mě usmál a já se mu taktéž představil. Přikývl a můj pohled konečně spočinul na NĚM. Jmenuje se Heechul, ale přátelé mu říkají spíš Chullie. Vlastně má i přezdívku - Cinderella. Už chápu proč. Byl nižší postavy, delší černé vlasy a nádherné velké oči.
Byl jsem z něj naprosto unešený, tak jsem k němu jen beze slova natáhl ruku a když jsem uslyšel jeho hlas, úplně to se mnou zacloumalo. Pokusil jsem se o milé pousmání, ale jak to ve skutečnosti vypadalo, nechci raději ani vědět.

×××

,,Kyuhyun nemohl přijít, takže s vámi asi nepojedu, chtěl jsem vás jen pozdravit a vidět vás konečně osobně." Dostal jsem ze sebe nakonec a trošku jsem od nich poodstoupil.
,,Děláš si srandu? Musíš jet!" Vykřikl Shindong tak, že jsem se i trošku lekl. Vypadal tak rázně.
,,No tak kluci, pomozte mi trochu." Dodal ještě a mrkl na své kamarády, kteří mě začali přemlouvat taky.
Po pár minutách jsem se do toho tak zamotal, že mi nezbývalo nic jiného, než na to kývnout.
Mezitím, co jsme čekali na autobus, nepadlo ani slovo. Naštěstí přijel brzo, takže jsme se mohli osvobodit od trapného ticha.
Nastoupili jsme a vůz se rozjel. Dong si sedl vedle mě a Kangin seděl s Chulliem před náma. Celou cestu na mě Shindong mluvil a ač jsem se snažil jak jsem mohl, nedokázal jsem ho vnímat. Pořád jsem byl tak trochu vedle z toho, že není se mnou můj nejlepší kamarád Kyuhyun, a jelikož jsem i dost stydlivý, začal jsem se klepat.
,,Chápu, že jsi nervózní." Řekl najednou Shindongie a položil mi ruku na koleno. Trošku mě to zaskočilo, ale co jsem mohl dělat. Vytáhl jsem mobil a rychle naťukal ještě Hyunniemu smsku, že mě to mrzí, a že to musíme brzo napravit. Shindong pohlédl na můj telefon, vzal ho do ruky a začal tam s ním mávat. - Co si to dovoluje !

,,Hele, Chullie, on má stejnou nálepku na krytu jako ty!" Ukazoval na portrét známého zpěváka.
Heechul se sladce pousmál a ukázal mi jeho mobil. Dongie měl pravdu.
Ne že by to bylo něco extra, ale byla to zatím jediná věc, která nás jakoby spojovala.

,,Jsme tu, tak pojďme." Prohlásil Kangin, když jsme dojeli k nádraží.
Vystoupili jsme a on ještě vytáhl mapku. Chvíli jsme na ni všichni jen tak blbě civěli a nechápali, kde to vlastně jsme. Jelikož to tam z nás nikdo moc dobře neznal.
,,Pojďte, to najdeme." Řekl Chul a my se za ním tedy vydali.
Ale bohužel, zanedlouho jsme zabloudili. Byli jsme naprosto ztraceni. Naštěstí byl Shindong natolik ochotný a zeptal se jedné kolemjdoucí. Sympatická slečna nám vážně poradila a my se brzo dostali ke klubu, kde se celá akce měla odehrávat. Začal jsem se stresovat čím dál víc.
Chvíli jsme tam jen tak postávali a když už jsem si myslel, že mě nic nepřekvapí, přišel za náma další kluk. Shiwon. Krásné jméno a musím uznat, že i on byl docela pohledný. Nicméně, rozhodl jsem se to raději neřešit. Moc se mi nelíbilo, že jsem tam byl mezi něma sám, oni se všichni dobře znali a já neměl tucha, o čem se s něma bavit.

×××

Po chvíli už jsme seděli vevnitř a popíjeli nealko. Jediný Shindong si dal pivo. Všichni se na mě divně dívali a zaujatě si mě prohlíželi. Sem tam se na mě usmáli a dál si povídali mezi sebou. A když už se zeptali na něco mě, trvalo mi dlouho, než jsem dokázal zformulovat srozumitelnou odpověď, nebo jsem raději jen mlčel. Aspoň se snažili a byli na mě milí.
Chullie seděl naproti mě, což mi vyhovovalo. Měl jsem ho na očích a mohl si prohlížet každý kousek jeho krásného obličeje. Byl prostě tak nádherný, nemohl jsem z něj spustit zrak.
Pokaždé, když zaregistroval, že na něj hledím, jen se uculil a dělal, jako by tam snad raději ani nebyl. Vypadalo to, že se stydí, ale to je asi jenom můj naivní pocit. - Proč by se taky měl stydět před někým, jako jsem já, že?

K mému udivení jsem se začal cítit o něco líp a atmosféra už nebyla tolik napjatá, díkybohu.
Po čase se kluci sebrali a odešli dolů, pod pódium, kde vystupovala jejich oblíbená skupina. Nemohl jsem si nevšimnout, jak je Heenim unešený ze svého idola. - Ah bože Heechulie-ah, jsi tak rozkošný, kdybys jen věděl...

Já tam zůstal sedět sám, jen se Shindongiem, který se na mě na můj vkus až moc lepil. Stále se mě snažil něčím rozesmát a musím uznat, že se mu to vlastně i celkem dařilo. A nebo se na mě jen tak dlouze díval. Trošku mě vyděsilo, že se mi to začínalo zdát příjemné. Asi to bylo tím, že jsem tam prostě s někým, komu se očividně líbím a má mě aspoň trošku rád, a to se známe jen chvíli, to jsem obdivoval úplně nejvíc.
Čas plynul rychle a brzo byla půlnoc. Přesně na 0:00 jsem měl domluvený odvoz zpátky domů, abych tam nemusel trčet až do rána. Moc jsem toho sice nenamluvil, ale usoudil jsem, že se mi večer líbil. Než jsem odešel, jsem si ještě přál vidět Heechula. A samozřejmě taky Kangina se Shiwonem.
Byl jsem sice trošku zklamaný, ale zároveň šťastný, že jsem měl možnost je konečně poznat osobně. Kluci mi ještě provokativně rozcuchaly vlasy, jako projev rozloučení. Byl jsem rád, že se mě aspoň Cinderella dotkl. Tiše jsem z tama odcházel v doprovodu s Dongem. Cestou jsem se kupodivu odreagoval a sem tám i něco plácl.
Došli jsme k parkovišti, kde už na mě čekalo menší červené auto, které řídil můj blízký kamarád Yunho. Chtěl jsem se s ním ještě rozloučit, ale nenapadalo mě jak. - Slibuje si od toho něco nebo ho mám prostě jenom kamarádsky obejmout?
Nakonec jsem udělal to, co bych sám od sebe nikdy nečekal. Přiblížil jsem s k němu a políbil ho. On mi polibek oplatil. Po chvilce jsem se ale odtáhl a s divnými myšlenkami jen šeptl: ,,Tak ahoj." a rychle běžel k autu.

Bože Eeteukie, co jsi to udělal. Měl jsi snad nějaký důvod ho líbat? Ne ! Tak sakra proč? Nejde ti snad o Heechula? Už se to nikdy nesmí opakovat, vždyť Shindong tě ani nepřitahuje, nechápu to...

 

4 people judged this article.

Comments

1 Utsukushii Akumu Utsukushii Akumu | Web | 31. january 2012 at 23:05 | React

honem další dííl miláčku ^^ :*

2 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 5. february 2012 at 11:02 | React

Ach, je zajímavé psát povídky jako fanfiction na SuJu a přitom vlastně
real příběh. Taky jsem už to zkoušelo, no, ale nějak mi to nešlo. xD
Každopádně je to úžasná kamufláš, kterou prohlédnou a plnně pochopí jen někteří "zasvěcení". A píšeš moc pěkně, Teukie. *-*
Nu, jdu se vrhnout na ten druhý díl, bo jsem hrozně zvědavá. ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama