February 2012


Happy B-Day to Shiwonnie ^~^

10. february 2012 at 8:53 | Teuki
Taak, a dneska nám narozeniny slaví náš dokonalý Shiwon :) Hankyung to zvládl už včera, ale doufám, že slavili spolu, jak jsem psala předtím :) Zkrátka, přejeme ti všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, úspěchů a lásky, ať se ti podaří všechno, čeho chceš dosáhnout ! :) Doufám, že budeš i nadále tak skvělý a dokonalý, jakým jsi byl doteď :)
Hwaiting Shiwon ! <3

Happy Birthday, Hankyung^^

9. february 2012 at 10:31 | Teuki
Takže, chtěla bych Hankyungovi popřát k "dnešním" narozeninám. Hannie, přeju ti hodně úspechů, štěstí a lásky, a pořádně to oslav, nejlíp se Shiwonem, který btw slaví zítra. :3 Doufám, že si spolu uděláte pěkný večer na který jen tak nezapomenete :DD ^^ :* Hwaiting !

Nový společný blog

1. february 2012 at 16:56 | Teuki
Takže :D
Chci vám oznámit, že jsem se s mojí nejlepší kámoškou (Kyu) rozhodli, že založíme společný blog, kde najdete jak povídky, které jsou na mém a na jejím blogu, tak i povídky, které teprve budeme psát. Samozřejmě nebudou chybět ani videa, wallpapery a beztak i naše výkecy :D Své stávající blogy mazat nebudeme, jen možná budeme trošku neaktivní. Doufám, že se na našem novém blogu "potkáme". :)

Odkaz na nový blog: zde