Pain [HeeTeuk & KyuMin] - Mistake

1. february 2012 at 16:20 | Teuki |  Real stories

Dojel jsem už celkem unavený domů, osprchoval se a vlezl si do postele. Usnul jsem docela rychle, takže jsem nemusel nad ničím už déle přemýšlet.

Na druhý den bylo všechno při starém, teda až na pár rozdílů. Sotva jsem se připojil na net, začali mi všichni ti kluci psát. - Nebo spíš já jim?
Tak nějak jsem s něma potřeboval být v kontaktu, nevím proč, ale nejspíš to bude tím, že mě naprosto dostali. Psal jsem si s nimi skoro celý den a pak Shindong napsal něco, na co vzhledem k událostem, co následovaly, nezapomenu. Myslel jsem si, že se s nima dlouho neuvidím, a nebo že už se s nima neuvidím nikdy. Ale Dongie mi dal zajímavý návrh...

×××

Vypadlo z něj totiž, že se má u něj příští týden konat nějaká menší akce. Hned jsem o tom informoval svého nejlepšího kamaráda, který okamžitě souhlasil. Nakonec jsem se ještě zeptal, jestli nebude vadit, když přijedu i s ním a bylo to. Všechno se domluvilo na určitý čas, celý týden utekl jako voda a my už se nemohli dočkat. Pro Kyuňu to bude o něco těžší, ale já doufám, že se rychle spřátelí.

×××

Přijeli jsme do městečka, kde Dong bydlí. V tomhle jsem se mohl spolehnout opět na Yunha. Byl velice ochotný. Na domluveném místě byl zatím jenom Shindongie, takže jsme potom společně čekali na ostatní. Autobus přijel a z něj vystoupil můj princ Heechul, hned za ním smíšek Kangin, nějaký vyšší blonďák a nakonec kluk menšího vzrůstu s kaštanovými vlasy. O několik pár minut později jsem se dozvěděl, že ten blonďatý se jmenuje Sungmin a ten druhý, nižší, Kibum. Všichni jsme si celkem padli do oka, takže to bylo v pohodě. Na chvíli jsme si ještě sedli do místní hospůdky a jen tak na rozjezd popíjeli pivo. Jakmile jsem se pořádně rozkoukal mi došlo, že Chullie sedí vedle mě. Překvapeně jsem sebou cukl a začal jsem se bezmocně a nervózně klepat. - Ah jo, už zase, Leeteuk-ah, uklidni se.
Naštěstí ten stav netrval dlouho, protože jsme brzo vstali a společně vyšli k menšímu domku, který vlastnil Shindong. Bydlel tam i s jeho mámou, ale ta nebyla doma. Možná je to dobře, možná taky ne. Ale tohle nebyla věc, kterou jsme momentálně řešili.

,,Udělejte si tady pohodlí, sedněte si klidně i na postel, já zatím přinesu pití." Řekl mile náš hostitel a ztratil se někde v kuchyni. My si zatím jen tak povídali o ničem a čekali na něj. V nabídce bylo víno a o něco tvrdší alkohol. Jelikož já na tvrdé pití moc nejsem a Kyuhyun taky ne, byli jsme pro víno. Jenže nakonec jsem stejně byl donucen aspoň ochutnat. Zrovna nejlíp mi po tom nebylo, ale když jsem začal pociťovat, že mi začíná být všechno jedno, byl jsem i celkem rád. Všiml jsem si, že i Hyunnie se začíná uvolňovat, což mě dost potěšilo.
Po čase mi došlo, že Heenim opět sedí vedle mě. - Je to náhoda, nebo to děláš schválně, Heechulie-ah ?
Hluboce jsem se mu zadíval do očí a napil se svého nápoje. On se na mě jen rozkošně usmál a dál na mě se zájmem hleděl.
Natáhl jsem ruku a podal mu mou skleničku s vínem.
,,Napij se." Vybídl jsem ho.
Neváhal ani na chvilku, přiložil sklenici ke svým nádherným, velkým rtům a napil se.
Podal mi to zpátky a pohledem naznačil, abych si zase lokl já. Učinil jsem tak a sklinku mu vrátil.
Až bylo víno skoro na dně, konečně jsem opět promluvil.
,,Dopij to." Rozkázal jsem mu s úsměvem a čekal, co udělá.
,,Ne, ty to dopij." Začal mi odporovat a já byl rád, že zase slyším jeho úžasný hlas.
Hádali jsme se tam tak ještě chvilku, a já už ani vlastně nevím, kdo tenhle "souboj" o víno vyhrál.

×××

,,Nechcete se jít na chvilku někam projít?" Ozvalo se odněkud a já byl mile překvapen.
Všem se ale tento nápad nelíbil, takže jsme nešli pohromadě. Já popravdě nevěděl, co odpovědět, tak jsem čekal, co tomu bude říkat Kyuhyun. Odpovědi jsem se ale nedočkal a on si šel rovnou obout boty.
Heechul při tom na mě nenápadně kýval a snažil se mi naznačit, abych šel taky. Rozhodl jsem se teda kladně. Myslel jsem si, že půjdeme společně, ale to už jsem postával s Chulliem venku a Kyu a Minnie nikde. Asi se tam nahoře nějak "sekli", nebo si to rozmysleli. Nakonec jsme usoudili, že nám vlastně ani nebude vadit, když půjdeme na procházku tmou sami. Vyšli jsme a já ucítil, že se zase začalo ochlazovat. Zapnul jsem si mikinu a zapálil si cigaretu, kterou jsem od černovláska dostal. Jak ale říkám, zima byla čím dál větší, takže jsme brzy zamířili zpátky k domu. Už jsme pomalu vcházeli na chodník, který vede k místu, kde se akce pořádá, když vtom mě Chul zatáhl za rukáv a šeptl:
,,Zastav..." V tu chvíli jsem nevěděl, co si myslet, ale nakonec jsem ho poslechl.
,,To jsem si vždycky přál." Řekl, když mě náhle obejmul. Projel mnou pocit štěstí, ale zároveň mi běhal mráz po zádech.
,,Já taky." Vypadlo ze mě nakonec a usmál jsem se.
,,Ale prosím tě." Dodal ještě a přitiskl se ke mně ještě víc.
,,O co prosíš?" Nedalo mi to. Vím, že to myslel řečnicky, ale doufal jsem, že se tím aspoň trošku rozpovídáme.
,,Chci pusu od Leeteuka." Zašeptal a mně se v tu chvíli zatajil dech. - Myslíš to vážně ?
Neváhal jsem ani sekundu, přitáhl si ho za boky a naše rty se spojily. Konečně došlo k tomu, co jsem si tak dlouho přál, v co jsem tak dlouho doufal. Nestalo by se to ale, kdyby si o to neřekl. Měl jsem v plánu to udělat, ale bál jsem se.
Líbal tak krásně, neznám nikoho, kdo by líbal líp než on. Nemohl jsem se nabažit jeho sladkých a měkkých rtů. Chtěl jsem ho víc a víc. Přál jsem si, aby tenhle večer nikdy neskončil.
Pootevřel jsem oči a odtáhl se od něj.
,,Nejsi náhodou zadaný?" Došlo mi, co jsem se nedávno dozvěděl od Shindonga. Musel jsem se ho na to prostě zeptat. Zjistit, co je na tom pravdy.
,,No, jenom... Jenom tak trochu." Odpověděl mi, a i když jsem tomu vůbec nerozuměl, raději jsem to nerozváděl dál, kdo ví, co bych se ještě dozvěděl. Navíc jsem hodně žárlivý typ a nejsem si jistý, jestli bych to unesl.
Byl jsem tak zmatený. Jediné, co jsem věděl, bylo to, že jeho přítel se jmenuje Hankyung, je starší než já a je mezi ostatními dost oblíbený.

Super, Teukie. Lepší už to být nemůže.

 

2 people judged this article.

Comments

1 Kyu Kyu | Email | Web | 1. february 2012 at 17:04 | React

omo honey to bylo cute! Sice už jsem to četla v mnoha verzích,ale tahle byl nejkrásnější ;) už se těším na další! :*

2 angel-teuki angel-teuki | 1. february 2012 at 17:06 | React

Děkuji, děkuji :D :)

3 Lucy Uchiha Lucy Uchiha | Web | 1. february 2012 at 20:28 | React

Bude to pokračovat, že jo? ^^ Užasný :3 Vážně povedený chudáček Teukí! -.- Každopádně Chule opovaž se jetsli steče jedna slzička po andílkově tváři!

4 Teuki Teuki | Web | 1. february 2012 at 20:35 | React

Bude :) Těch slz bude mnohem víc Lucy :/

5 Kyu Kyu | Email | Web | 2. february 2012 at 10:57 | React

tak to je vtipné,že někdo čte o "jejich" životech :D ale je to kyute :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama