Pain [HeeTeuk & KyuMin] - What the *** ?

29. february 2012 at 10:40 | Teuki |  Real stories

Z myšlenky nad tím, co mám vlastně dělat mě vyrušilo světlo, které se objevilo kousek od nás. Zřejmě někdo otevřel dveře od vchodu domu a rozsvítilo se čidlo.
Zpozoroval jsem, jak vyběhly ven dvě osoby. Byl to Kangin držejíc Minnieho kolem pasu.
Bože, co se mu stalo? Říkal jsem si při pohledu na zvracejícího Sungmina.
,,Je v pohodě?" Starostlivě jsem se zeptal a přešel k nim blíž. Heechul mezi tím postával u dveří a jako by nejevil zájem.
,,Jo to je dobrý, jen toho moc vypil." Dostalo se mi ne zas tak překvapivé odpovědi a já jen klidně pokýval hlavou.
Už jsem to nějak dál neřešil a vrátil se s Chulliem nahoru za ostatními. Totiž - ne tak docela. Po cestě po schodech jsem ho ještě stihl přimáčknout na zeď a vášnivě ho políbit.
Vím, že tohle všechno není správné, ale zakázané ovoce chutná přece nejlépe.
Z polibku nás vyrušil něčí hlas. No jasně, kdo jiný než Shindong.
,,No kde jste, čekáme na vás celou věčnost!" Rozlehlo se po celé chodbě. Dong zněl rozrušeně a naštvaně.
,,Ještě... Ještě jsme se zdrželi v hospodě..." Zalhal jsem, abych ho neranil. Věděl jsem, že mě miluje, a tak jsem nemohl dopustit, aby se dozvěděl něco takového. Řeknu mu to sám, nevím kdy, ale udělám to.
Shinny se na mě zklamaně podíval.
Vůbec jsem nevěděl, co mám dělat, a ač to ode mě nebylo asi hezké, ignoroval jsem to. Celý večer jsem to dokázal ignorovat.
Nakonec si Dong sedl k počítači a já s Heechulem přímo za něj na postel. Když se náš hostitel nedíval, vlepil jsem mu ještě malou pusu, aby si toho všiml i Kyuhyun. Věděl, že Heenima chci, tak jsem mu chtěl nenápadně a beze slov dokázat, že jsem ho částečně získal.
Kyuňa to hned samozřejmě pochopil a mile se na nás oba usmál. Úsměv na tváři mu ale nevydržel dlouho, popadl mě za ruku a rychle mě táhl do kuchyně.

×××

,,Líbal jsem se se Sungminem!" Zašeptal nadšeně a já se nestíhal divit.
Radostně jsem ho objal a "pogratuloval" mu. Vypadal tak šťastně. Šťastně jako nikdy předtím. Nebyl bych tak udivený, kdybych si nemyslel, že chce celou dobu Kangina. Asi mám špatný odhad.
Zanedlouho mi zazvonil telefon. Nemohl to být nikdo jiný než Yunho. Jako vždy si o mě dělal starosti a chtěl vědět, zda něco nepotřebuju. Byl tak hodný a přitom to nikdy nechtěl nijak vrátit.
Po krátkém rozhovoru mi nabídl, že by pro nás mohl přijet. Já samozřejmě souhlasil, ale Kyuovi se to očividně nelíbilo.
,,Co to děláš?" Chytl mě za ruku a ztlumil mikrofon na mobilu.
,,Co asi, chci nás dostat v pořádku domů, nebo ty tu chceš zůstat?" Naštval jsem se a má tvář se zabarvila do ruda.
,,Teukie, já takhle domů nemůžu, podívej se jak vypadám!" Podíval se na mě nadějně.
Měl pravdu, bez urážky - vypadal hrozně. Oba jsme vypadali hrozně. Nechtěl jsem se s ním dál hádat, takže jsme se domluvily tak, že já pojedu domů, abych pak neměl peklo a on zůstane.
Yunho se do půl hodiny dostavil k domu. Ještě se mi z tama nechtělo, ale musel jsem. Naposledy jsem se šel s nima rozloučit. Chtěl jsem, strašně moc jsem chtěl ještě políbit Heechula, ale bylo to nemožné vzhledem k situaci. Smířil jsem se s tím, že jsme se možná líbali naposled.
Shindong trval na tom, že mě půjde doprovodit k autu.
Si děláš srandu ne, chceš aby nás viděl Yunho?! Grrr... -.-

×××

Naštěstí si ale ničeho nevšiml a já nastoupil.
,,Kolik si toho vypil?" Zeptal se mě s úsměvem na rtech. Působil pořád tak klidně, tak jako nikdo.
,,Moc ne, to je jedno... Hlavně ať už jsem doma." Odpověděl jsem mu znaveně a vůz se rozjel směr můj byt.
Celou cestu sem přemýšlel nad ním. Ah bože, Chullie-ah. Mám pocit, že jsem se vážně zamiloval... Ale je to správný?

×××
2 months later.

Následující měsíce jsme se s černovláskem vídali téměř pořád. Ještě pár dní po akci u Shindonga jsme si vyšli do přírody, jen tak si pokecat. Od té doby jsme spolu byli pořád.
Hodně se toho změnilo. Například, Kyu se mi přiznal, že se zamiloval do Minnieho, který o něj ale prý nestojí. Moc mě to mrzelo, chtěl jsem, aby byl můj nejlepší kamarád šťastný, ale nemohl jsem s tím nic dělat. Nejsem zrovna nejlepší dohazovač a vůbec, srdci neporučíš. Asi to tak má být.
Nakonec se z toho postupně dostal a byl veselý tak jako kdysi.

Změnil jsem se dokonce i já. Vůbec jsem se nepoznával, byl jsem úplně jiná osoba než na kterou byli všichni zvyklí. Ale byl jsem za to docela i rád. Choval jsem se zodpovědněji a více si začal vážit toho, co mám.
Celou tu dobu mi vrtalo v hlavě, jak to bude se mnou a Heenimem. Byl pořád zadaný a já už zase nevěděl, co si vlastně myslet.
Pošle mě nakonec k vodě a zůstane s Hankyungem, nebo se s ním rozejde a budeme spolu? Úžasný, tyhle trojúhelníky fakt miluju... >.<
O druhé možnosti jsem ale dost pochyboval. Oproti Hanniemu jsem totiž naprostá nula. Nejsem tak krásný jako on a celkově tak úžasný, jak ho většina lidí popisovala.
Začal jsem mít z toho všeho depky. Probrečel jsem skoro každou noc, dokonce jsem i začal pít. Přemýšlel jsem i o tom, že si snad něco udělám. Nic z toho mi nepomáhalo, ale v zoufalství je člověk schopen všeho.
Každý večer jsem chodil na procházky se sluchátkama v uších. Domů jsem se vracel až hodně pozdě a prakticky jsem na tom byl hůř než předtím.
Chulliemu jsem ale o tomhle nikdy neřekl. Prostě jsem se přetvařoval. A při otázce jak se mám, jsem se jen pousmál a odpověděl "dobře". Ale v hlavě se mi honilo úplně něco jiného. - Bez tebe se mám hrozně, nic pro mě nemá smysl. Nevím, jestli mám na tebe čekat, nebo se na to všechno vykašlat. Trápí mě to, užírám se tím a absolutně nevím, co dělat. Prosím, Heechule, přestaň mi ubližovat...
Heenim mi dával každým dnem větší naděje, že budeme spolu a choval se ke mně, jako bychom spolu chodili. To mi trhalo srdce ještě víc. 

2 people judged this article.

Comments

1 Kyu Kyu | Email | Web | 29. february 2012 at 11:54 | React

omo! konečně! víš, jak dlouho jsem na to čekala?! :D Takže...KyuMin byl naprosto rozkošný :) a jsem ráda, že chceš, abych byla šťastná :) no a co víc...ještě že jsou ty časy za náma, protože Teuki byl na tom dost špatně :(:* tak a můžeš psát další ( i když vím, že se ti nechce) :D

2 Teuki^^ Teuki^^ | Web | 29. february 2012 at 14:54 | React

Hehe vím no, omlouvám se, nebyla múza :( :D taky jsem ráda že už je to konečně všechno za náma... budu psát neboj, bude tam i KyuSung :D

3 Kyu Kyu | Email | Web | 29. february 2012 at 15:00 | React

neomlouvej, chápu to ;) jupííí..KyuSung? no mě potěš :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama