Beautiful target, part 2/2 [KyuMin]

19. march 2012 at 12:50 | Teuki |  SuJu slash
Tak a ještě přidám druhou a taky poslední část, na žádost můžu napsat dodatek :)

,,No, jak už jsi řekl, nejsem sice zrovna největší, ale možná bych tady něco našel po Shiwonovi..." Odpověděl jsem mu bleskurychle a snažil se ho uklidnit.
,,Tak dobře, proč ne." Souhlasil a mile se pousmál.
Oči se mi rozzářily štěstím. Byl jsem rád, že tu po dlouhé době nebudu sám, Shiwon se tu nějak dlouho neukázal. Ale starosti jsem si o něj nedělal, pravidelně jsme si volali.

×××

,,Tady je nějaké větší tričko a kra'tasy, snad ti to bude dobrý." Řekl jsem a vyhrabal ze skříně nějaké oblečení.
,,Díky, zkusím si to." Vzal si to a odešel do koupelny.
Já se mezitím posadil na pohovku a zapnul jsem televizi. Jako vždy tam nešlo nic zajímavého, tak jsem se rozhodl, že pustím nějaký film. Rozhodně jsem přešel k poličce s DVD a zamyšleně se v nich přehraboval.
,,Co děláš?" Uslyšel jsem najednou.
Otočil jsem se čelem k posteli a nemohl uvěřit vlastním očím. Byl tak nádherný. Tyrkysové tričko na něm doslova zářilo a černé kraťasy mu taky slušely. Chtěl jsem se otočit zpět k televizi, ale nešlo to. Zůstal jsem tam stát s otevřenou pusou a až pak mi došlo, že si o mě bude myslet, že jsem divnej.
,,Co se děje?" Nechápavě si mě prohlídl.
,,Ah ale... Ale nic já jen že... Sluší ti to... Jo a hledám nějaký film na večer... Udělám popcorn, chceš? Jaký máš nejraději? Mám ho udělat hned?" V tom stresu jsem si ani neuvědomil, jak rychle mluvím a že jsem na něj vychrlil tolik otázek.
,,Minnie, uklidni se. Díky, ale nemyslím si. Co se týče popcornu, nejraději mám slaný, ale dneska nemám chuť." Zamrkal na mě a klidně se posadil.
,,Aha tak... Něco jiného? Třeba nějaké ovoce?" Navrhl jsem mu, chtěl jsem, aby se tu cítil dobře a měl všechno, co si bude přát.
,,Mmm, máte banány?" Opět jsem vyprskl smíchy. Sungmine, čemu že se to směješ?
,,Máme, budeš k tomu něco chtít? Třeba šlehačku?"
,,Jo to by bylo skvělý." Odpověděl mi a dál tam jen tak posedával.
Udělal jsem tedy, co si přál. Došel jsem do kuchyně a ze stolu vzal ten nejhezčí banán. Z ledničky jsem podal šlehačku a hezky jsem mu ji na něj nastříkal. Ah bože, už zase to zní tak... Úchylně?
Dal jsem ho opatrně na talířek a vrátil se za Hyunniem. Při pohledu na mě se sladce usmál.
,,Děkuju." Řekl a ihned se do něj zakousnul. Já pustil již zmíněné DVD a hezký večer - doufám, mohl začít.
Sedl jsem si kousek vedle něj a přikryl nás dekou.
,,Dobrou chuť." Popřál jsem mu, i když už asi bylo pozdě, už měl půlku banánu v sobě. Otočil jsem se na něj a musel jsem se zasmát.
,,Kyu, máš celou pusu od šlehačky." Nepřestával jsem se chechtat.
,,Vážně? Kde?" Byl tak roztomilý, snažil se to utřít, ale ani jednou se netrefil.
,,Můžu ti pomoct?" Navrhl jsem, ale odpovědi jsem se bál.
,,Proč ne..." Zašeptal a já mu prsty přejel po rtech. Byly tak jemné, úplně k zulíbání. Počkat Minnie, nad čím to tu zase přemýšlíš? Vždyť ho znáš teprve chvilku a je to kluk...
,,Už?" Ujišťoval se, když jsem nechtěl přestat.
,,Ještě trošku tady." Zalhal jsem a přejel mu i přes spodní ret.
Usmál se od ucha k uchu a dál pokračoval v konzumování toho sladkého ovoce.
Po chvíli už ho měl celý v sobě, takže jsme si mohli zase povídat.
,,Doufám, že tě ten film bude bavit, je to taková spíš romantická komedie... Jestli ti to teda nevadí." Doufal jsem v kladnou odpověď.
,,Jsem romantik, takže ti můžu zaručit, že se mi líbit bude." Tahle odpověď mě maximálně uspokojila. Byl romantický už od pohledu, ale nikdy nevíš.
Chvilku jsme jen tak seděli u sebe a koukali, když v tom jsem ucítil, jak se mě dotýká na ruce, které mi zakrývala deka.
,,Minnie?" Šeptl a podíval se mi do očí.
,,A-ano, Kyu?" Vykoktal jsem ze sebe a cítil jsem, jak se začínám červenat. Srdce mi bušilo snad ještě rychleji než předtím a já vůbec nevěděl, jak se chovat a vůbec, co mi chce říct.
,,Můžu se na něco zeptat?" Pokračoval a já se cítil ještě trapněji.
,,Ptej se." Odpověděl jsem rázně.
,,Ten Shiwon... Vy spolu něco máte?" Podíval se směrem k zemi, ale za chvíli spočinul jeho pohled opět na mé tváři.
Vykulil jsem na něj oči.
,,Cože? Blázníš?! Neříkal jsem ti snad, že je to můj nejlepší kamarád?" Snažil jsem se ho nějakým způsobem utěšit a měl jsem pocit, že jsem mu to vážně už jednou říkal.
,,To sice ano, ale když ty o něm mluvíš tak často a já potom..." Najednou ukončil větu asi v polovině a cukl sebou.
,,Ty potom co?" Chtěl jsem vědět, co má za problém.
Něco zamumlal, ale já jsem mu nerozumněl. Stiskl jsem mu dlaň a vyzval ho, aby to zopakoval.
,,Žárlím." Konečně jsem věděl, co říká.
To jako fakt? Ty žárlíš? Cože? Proč?
Nevěděl jsem, co mu na to říct, neměl jsem žádný nápad, byl jsem úplně ztracený. Nevyznal jsem se v něm a v sobě už vůbec ne.
,,Minnie já..." Chtěl něco říct, ale nedokončil to, protože jsem se neudržel.
Přitáhl jsem si ho k sobě za týl a něžně ho políbil. Kyuhyun své rty zapojil a za chvíli byl ve hře i jazyk. Líbal naprosto dokonale, přesně tak, jak jsem si představoval.
Pootevřel jsem oči a zadíval se mu do těch jeho. Vyzařovalo z nich štěstí a naděje. Usmál jsem se a znovu ho políbil.
,,Už dlouho jsem to chtěl udělat." Šeptl jsem mu do vlasů a obmotal si jeho ruce kolem pasu. Pořádně jsem nás zachumlal do peřiny a ruku v ruce jsme sledovali film. Tedy - já ho nevnímal. Vnímal jsem Kyuhyunovo teplo, jeho dech na mém krku, vnímal jsem jeho lásku.
Asi po půl hodině jsem si všiml, že mi Hyunnie usnul v náručí. Vypadal jako anděl, kterého mi seslalo samo nebe. Usmál jsem se, a jelikož už film končil, snažil jsem se ho jemně a šetrně probudit.
Mírně jsem s ním zatřásl, ale on pořád nic.
Nenapadlo mě nic lepšího, než ho pořádně zlechtat. Kyu sebou nečekaně dost cukl a začal se strašně smát, při čemž mě ale rukou bouchl do brady.
,,Aaau Kyuhyun-ah, moje zuby!" Zaúpěl jsem, ale smál jsem se. Nebral jsem to tak, že by mi ublížil, ale jako obyčejné blbnutí dvou mladých kluků.
,,Jé promiň, já nechtěl..." Začal se mi omlouvat a pusinkovat mi celý obličej.
,,Nepůjdeme si už lehnout? Je celkem dost pozdě, ať nejsme moc unavení." Navrhl jsem a on se beze slova zvednul. Společně jsme vešli do mé 'ložnice'.

×××

,,Lehni si, přinesu ti na to studený obklad." Řekl starostlivě a zmizel někde ve tmě. Bylo to roztomilé, pochybuju že ví, kde takové věci u mě v bytě jsou.
Ale on se přece jen brzo vrátil držejíc nějaký na pohled mokrý kapesník.
,,Teď to trošku zastudí." Ozvalo se z jeho dokonalých rtů a studený ubrousek mi přistál na tváři. Studělo to hodně, ale rozhodl jsem se, že to nebudu řešit, to nějak přežiju.
Chvilku jsme tam jen tak leželi, když vtom mi tu studenou věc jedním ladným pohybem sundal.
,,Už je to lepší?" Zeptal se mě a naše rty se opět setkaly. Nemohl jsem se jich nabažit.
Neváhal jsem, sedl jsem si na něj a začal ho líbat na krku. Rukou jsem mu zajel pod tričko a jemně jsem mu přejížděl rukou přes jeho vypracované bříško a hruď.
Všimnul jsem si, že se mu na těle objevila husí kůže. Nepřestával jsem ho hladit a líbat. Prohnul se a slastně vzdychl. Neudržel jsem se a trošku ho kousnul do šíje. Kyuhuyn zaskučel, ale já věděl, že se mu to líbí.
Pošimral jsem ho jazykem na krku a stejným způsobem mu sjel až k podbřišku.
Uchechtl se, asi ho lechtalo trošku víc, než jsem předpokládal. Jak roztomilé - už zase.
Druhou rukou jsem mu opatrně začal stahovat kraťasy a nakonec šly dolů i jeho boxerky.
Chvíli jsem si s ním jen tak prsty pohrával a po chvíli už jsem ho intenzivně uspokojoval ústy a jazykem. Kyuhyun se slastně prohýbal a já poznal, že se začíná dostávat do euforie. Po chvíli jsem ucítil v ústech tlak a Kyu vyvrcholil. Spokojeně si povzdechl a přitáhl si mě zpět k němu.
,,Miluju tě, Minnie." Při téhle větě se mi neskutečně rychle rozbušilo srdce a v břichu jsem cítil motýlky.
,,Já tebe taky, Kyuhyune." Bez váhání jsem mu odpověděl a opět uviděl ten jeho nádherný úsměv.
Hyunnie ale udělal něco, co bych vůbec nečekal. Opatrně mě přetočil na břicho a začal mě líbat na krku. Jeho polibky se přesunovaly stále níž a níž.
,,Nebude to bolet, slibuju." Dodal ještě a já ucítil neuvěřitelný tlak. Měl pravdu, nebolelo to, bylo to neuvěřitelně vzrušující.
Po chvíli už jsem začal přirážet a bylo jen otázkou času, kdy budu hotový. Jak jsem si myslel - do dvou minut to bylo.
Kyuhyun ze mě něžně slezl a přitulil se ke mně. Hodil jsem přes nás deku a přitiskl se k němu co nejvíc to šlo. Byl jsem tak šťastný, tak jako jsem ještě nikdy nebyl. Nedokážu ten pocit popsat, je to nevysvětlitelné. Miluju ho, víc než cokoliv na světě a nikdy nedovolím, aby se mezi nás něco postavilo.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Kyu Kyu | Email | Web | 19. march 2012 at 14:03 | React

Tak a teď okamžitě začneš psát ten dodatek! HNED! :D Omo to bylo tak krásně rozkošné a romantické :D Eeteuku já tě jednou zabiju! Tak úžasné povídky! :D *závidí* :D Nu prostě to bylo nejlepšovanější! :D (u slova euforie si vzpomněla na její EUROFORIE :D) a mimochodem, děkuji za "věnování" :D tak nebudu to prodlužovat, prostě to ihned napiš ju? :):*

2 Hatachi Hatachi | 19. march 2012 at 18:53 | React

To bylo krásné...prostě nádhera. A jakože je to nádhera tak taky chci ještě ten dodatek. Prosim prosim...

3 Lucy Uchiha Lucy Uchiha | Web | 19. march 2012 at 19:00 | React

Hoho ~ Jůů :3 KyuMin 4ever ^^ Vážně hezký xD

4 Kaoru (Yumi) Kaoru (Yumi) | 19. march 2012 at 20:09 | React

EHM EHM *odkašlání* WÁÁÁÁ!!! tTO TO Bylo vážně krásné!!:D TAK ňuňu!!:D Já mám Kyumin tak ráda!!! Joo dodatek prosííím!! JO DODATEK TO BUDE SKVĚLÍ!!:) No jestli ho napíšeš budu šťastná!! A bude určitě tak hezký jako zbytek povídky:) :* Byla to nádhera!!!:)

5 Sensei Sensei | Web | 26. february 2013 at 20:23 | React

Škoda, už sem myslela, že z Minna bude (domina * vtip*) seme... Miluju KyuMin!!!!
Jinak skvěle napsaná povídka...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama