Murder in Seoul I. [KyuMin]

23. march 2012 at 13:59 | Teuki |  SuJu slash
Tak jo, na přání té nejlepší (Kyu) jsem se rozhodla, že napíšu takovou víceméně depresivní a děsivou povídku :D Ze začátku se to může zdát spíš jako nějaký slaďák, ale uvidíte později... Tímto bych si chtěla vybít svou zlost na jistou osobu :D předem se omlouvám, že to bude pro některé fanynky asi dost drsné a hnusné :/ ale přeju hezké čtení :)

,,Takže zítra večer u mě." Dodal ještě Minnie a zavěsil. Pousmál jsem se, protože jsem věděl, že Sungmin dělá ty nejlepší mejdany.
Podíval jsem se z okna mého podkrovního pokoje a zamyslel se. Co mu mám koupit, když má 20-tiny?
S touto myšlenkou jsem přešel dolů do kuchyně a z ledničky si podal jahodový koktejl, který jsem si udělal dneska ráno. Olíznul jsem si rty po té dobrotě a sednul si ke stolu.
Vtom někdo zaklepal na dveře. Rychle jsem zase vstal a šel se podívat, kdo to je.
Oddělal jsem klapku od kukátka, abych se mohl podívat. Jů, Teukie.
Bez váhání jsem otevřel a pozval ho dál. Neměl jsem zrovna nikoho doma, takže by to nemělo ničemu vadit.
,,Jdeš zítra na párty k Minniemu?" Zeptal se mě a hodil si svou modro bílou mikinu na židli.
Podal jsem mu sklenici s mým úžasným nápojem, aby taky ochutnal.
,,Jo, mám to v plánu, ty jdeš taky?" Zeptal jsem se ho zpětně.
,,Tak on pozval vlastně skoro všechny, takže jo, jdu... Můžu se zeptat, cos mu koupil za dárek? Vůbec si nevím rady..." Vypadlo z něj a já se jen pousmál.
,,No... Já právě taky nevím, co mu koupit... Co třeba nějaký menší klavír? Víš jak rád hraje..." Napadlo mě najednou a já vůbec netušil, kde se to ve mně najednou vzalo. Doteď jsem neměl žádné nápady.
,,Páni, dobrej nápad, Kyuhyun-ah... Tak jestli chceš, můžeme vyrazit ještě dneska do města a po nějakých se porozhlídnout." Řekl ještě a oči se mu rozzářily štěstím.

×××

,,Co třeba tohle?" Ukazoval Teuk na jedno z pián. Usmál jsem se, ale úsměv ze rtů mi zmizel, když jsem si všimnul té ceny.
,,Není to moc drahé?" Nebyl jsem si jistý, jestli se na to zvládneme složit. Ne, že bychom si to nemohli dovolit, ale tak...
,,Mně se nezdá, navíc, je to jediné z tadyma, co vypadá dobře." Snažil se změnit můj názor, což se mu samozřejmě jako vždycky podařilo. Nakonec jsem tedy souhlasil a klavír byl náš. Společně s prodavačem jsme ho dostali do auta a rozjeli se směr můj dům.
,,Necháme ho u tebe, Minnie ke mně celkem často chodí, tak aby si ho nevšimnul a navíc, ty máš větší barák, takže ho můžeš někam schovat." Dodal ještě a společně jsme ho přesunuli do mého pokoje.
Leeteuk se jen pousmál a bez rozloučení jel opět domů.
,,Snad se ti to bude líbit, Sungmine." Řekl jsem si sám pro sebe a sednul si k počítači.
Ihned jsem o tom informoval všechny členy, kdyby náhodou chtěli koupit to samé. Naštěstí nikdo stejný nápad neměl, a tak jsem mohl zůstat v klidu.
Zbýval už jen den do oslavy. Nemohl jsem se dočkat, až zase budeme všichni pohromadě.
Bylo už celkem pozdě, takže jsem se jen skočil osprchovat a hurá do pelechu. Přitulil jsem se k plyšáčkovi, co mi kdysi dal Minnie a spokojeně usnul.

×××

Na druhý den mě vzbudilo otřesné řinčení budíku. Rozespale jsem otevřel oči a unaveně tu hroznou věc vypnul. Promnul jsem si oči a zašel si do koupelny. Hned po tom jsem sešel dolů a zakousl se do skvělého toastu.
Jen tak jsem tam seděl a koukal na hodiny.
,,Ještě pár hodin, Minnie." Usmál jsem se a šel se převléct do nějakého přijatelnějšího oblečení.
Vzal jsem ještě svého pejska na procházku a pak už jsem měl sraz s Teukiem.
Ten tam byl jako vždy o něco později. Byl spolehlivý, to jo, ale prostě nechodil včas. Mně to nějak nevadilo, jsem trpělivý a vím, že na něj se vždycky vyplatí počkat.
,,Ahoj Kyuhyun-ah!" Zvolal, když se ke mně blížil.
Zasmál jsem se a taktéž jsem ho pozdravil. Přátelsky jsme se obejmuli, jako vždy, a mohlo se jít řešit. Abychom o tom nemuseli mluvit venku, zašli jsme si do kavárny. Do Minnieho oslavy zbývalo asi 8 hodin.


Leeteuk ještě pro jistotu zavolal ostatním, jestli všechno platí. Naštěstí se nic nepokazilo a všechno bylo krásně domluvené. Sungmin je ještě u rodičů a já mám klíč od jeho domu, což znamená, že se tam tajně vplížíme a počkáme, než přijde. Doufám, že to pro něj bude překvapení.
S touto myšlenkou jsem se napil svého už polostudeného kafé.
,,Měli bychom se jít chystat." Řekl najednou tiše Eeteuk a mně došlo, že moc času vážně nezbývá.
Kvapně jsme si sbalili ze stolu všechny věci a rozešli se domů.

×××
5 hours later - Party

,,Překvapení!" Zakřičeli jsme všichni jednohlasně, když náš oslavenec vešel. Udiveně, ale přitom strašně roztomile se na nás uculil. Všichni jsme se k němu rozběhli, abychom mu mohli popřát, obejmout ho a dát mu dárky.
Tedy - můj a Teukův dárek šel až nakonec. Sundali jsme z klavíru plachtu a Minniemu se naprosto nadšeně rozzářily oči.
,,Ten je nádherný, musel být určitě moc drahý!" Řekl a přitom klavír majetnicky pohladil.
,,Doufáme, že se ti na něj bude dobře hrát." Odpověděli jsme mu se skvělým pocitem, že z něj má radost.

,,Tak lidi, jde se pít!" Vykřikl Shiwon a v ruce nesl několik láhví vína.
,,To všechno vypijeme?" Nepřestával se nižší blonďáček divit a jen tam tak stál s otevřenou pusou.
,,To snad ne, Sungmine." Poplácal jsem ho po zádech a šel jsem směrem k Shiwonniemu.
Jednu lahev jsem vzal a pomalu, abych nenadělal nepořádek ji otevřel. Všichni přiběhli se skleničkama a já jim beze slova nalíval.
,,Na Minnieho!" Prohlásil leader a společně jsme se všichni napili.

×××

Po pár hodinách skvělé zábavy jsem se rozhodl, že strávím nějakou tu chvilku s oslavencem. Nevím proč, ale měl jsem pocit, že jsem schopen všeho. Ah ano, říkám to proto, že Minnie je naprosto nádhernej.

,,Ahooj!" Křiknul jsem na něj, až se chudák trošku lekl.
,,Jé, ahoj, Kyu." Odpověděl mi a já si při pohledu na něj všimnul, jak moc je opilý. Oči se mu zavíraly a byl rád, že vůbec stojí. V té době mi to ale bylo jedno, jen jsem se na něj přiblble usmál a stoupl si blíž k němu. Stáli jsme opření o hlavní dveře a popíjeli drink.
,,Kyuhyun-ah, nezajdeš nám ještě pro punč?" Šťouchl do mě a laškovně si skousnul ret.
Beze slova jsem souhlasil, jen přikývnul hlavou a vrátil se zpět za ostatními pro ještě trošku toho chutného, červeného nápoje.
Opatrně jsem nám nalil a hodil tam kousek citronu, tak jak to má Sungmin rád. S úsměvem na rtech jsem se pomalu vracel ke dveřím, když vtom jsem něco uviděl.
Hlavou mi v tu chvilku probíhaly stovky myšlenek a já cítil, jak rudnu. Ne závistí, spíš žárlivostí.
Minnie se tam líbal s nějakým mně neznámým klukem a vypadal, že se mu to dost líbí. Naštvaně jsem hodil punčem o zem a rozhodl se, že už raději půjdu domů. Jak si mi to mohl udělat?

×××

Další den bylo všechno při starém, prostě stejně jako dřív. Až na to, že jsem měl neskutečnou kocovinu a dalo mi zabrat, než jsem se vykopal z postele. Měl jsem štěstí, že rodiče odjeli na pár týdnů pryč a tak aspoň nevěděli, co vyvádím.
Sotva jsem otevřel oči, zazvonil mi telefon.
,,Dobré ráno, Kyu... Nevíš prosímtě, kde je Sungmin?" Podle hlasu jsem poznal, že je to Yesung. Snažil jsem se vzpomenout si, co se minulou noc stalo, ale marně. Věděl jsem jen o té jedné věci.
,,To netuším, vím jen, že včera večer byl s nějakým klukem, akorát nevím, jak vypadal..." Došlo mi najednou.
,,Aha, já jen tak, protože jsme tu s Wookiem přespali a on tu není. Ale co je ještě divnější, nemá tu ani své věci, jako by se sbalil a někam odjel..." Tahle věta mi vyrazila dech.
,,Cože? Jak jako odjel? Co to plácáš?" Zvýšil jsem hlas, i když jsem věděl, že Sungie za to nemůže a štve ho to určitě tak moc, jako mě.
,,A nenechal třeba nějaký vzkaz?" Snažil jsem se zjistit aspoň po telefonu, co se stalo. Ale bohužel, Yesungova odpověď byla negativní.
Bože Minnie, kde jsi?
 

3 people judged this article.

Comments

1 Kaoru (Yumi) Kaoru (Yumi) | 23. march 2012 at 18:56 | React

No to néé!! Co jako!! Minnie? KDE JSI?? Jako jen otázečka to bude Sadend?? né!! PROSÍM NÉÉ!!:(( Strašně se těším na další dílek:)

2 Hatachi Hatachi | 23. march 2012 at 21:38 | React

Ze začátku to bylo krásné,ale ten konec... Bože ten konec...to je strašný. Kam Minnie mohl jít a kdo byl ten neznámý kluk? A ta vražda v názvu...souvisí to s Minniem,že jo... Ale stejně se moc těšim na další díl.

3 Kyu Kyu | Email | Web | 24. march 2012 at 10:02 | React

Zlato ty víš, že jsem to už četla (no vlastně si seděla vedle mě ) :D Tudíž to komentuju až teď....Nu bylo to nádherné :D hlavně se těším na tu jednu scénu :D Aish se nemůžu dočkat :D Nu snad to napíšeš co nejdřív :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama