Umění vášně II. [HanWon, KyuMin, HeeTeuk]

6. march 2012 at 17:47 | Teuki |  SuJu slash

Jak Eeteuk slíbil, tak taky udělal. Zavolal mu a on nadšeně souhlasil. Byl jsem rád, že mu budu zase moct pohlédnout do jeho krásných pronikavých očí.
Den utekl jako voda a Hangeng už zvonil u dveří. Byl jsem strašně nervózní, nestihl jsem si ani upravit vlasy, ale i tak jsem doufal, že se mu budu líbit.
,,Zdravím, pojď dál." Uvítal ho Teukie a poslal ho do obýváku, aby si sedl na pohovku. Přiběhl jsem za ním a radostně si sedl vedle něj.
,,Shiwonniiiie!" Zvolal Hankyung, když mě uviděl a doslova po mně skočil. Na chvíli jsem ztuhl. Hannie, co to sakra děláš?
,,Hannie..." Pousmál jsem se a pracně se dostal z jeho sevření. Po chvíli došel i náš leader ruku v ruce s Chulliem a hned za ním Kyuhyun s Minniem.
Všichni se posadili naproti nám a Kyu položil na stůl koláč, který s Minniem upekl a sklenice na víno.
,,My budeme něco slavit?" Zeptal se Hankyung nevinně a vyjeveně na nás na všechny koukal.
,,Hangengu, chtěl bys být v naší skupině?" Prohlásil angel leader a nadějně se na něj podíval.
Ten jen pootevřel ústa a očividně nevěděl, co říct. Nemohl jsem se na něj vynadívat. Všechno co dělal, každý jeho pohyb, každé jeho gesto, to všechno bylo jednoduše dokonalé.
,,J-Já...Moc rád!" Vykřikl nakonec a všechny nás obejmul. Nevím proč, ale žárlil jsem. I kvůli jednomu blbému obejmutí jsem žárlil a nemohl jsem to potlačit.
,,Neotevřeme to šampaňské?" Řekl jsem a doufal, že už s tím šmajchlováním přestanou. Nejvíc se Hannie tulil k Heechulovi. No jasně, super. Takže ty se teď budeš tisknout ke klukovi, se kterým jsem kdysi jednu dobu chodil? A navíc teď miluju tebe, nech toho laskavě -.-
Uklidnil jsem se a čekal na odpověď. Té se mi ale nedostalo, všichni jen přikývli. Tuhle událost si samozřejmě nemohli nechat ujít ani ostatní členové, kteří zanedlouho došli.
Opatrně jsem vyndal špunt a pomalu jsem nalíval do každé sklenice. Nejvíc jsem nalil sobě. Hlavně nenápadně.
Měl jsem chuť se opít a srovnat si všechny myšlenky v hlavě.
Od teď je Hankyung naším oficiálním členem... Oh bože, už teď mě to zabíjí. V dobrém smyslu slova ovšem.
,,Co bys řekl tomu, kdybys tady dneska přes noc zůstal? Uvítali bychom, kdyby ses nastěhoval k nám..." Navrhl Donghae a já se nestíhal divit.
,,Tak dobře, proč ne, akorát... Nemám s sebou žádné věci." Podíval se smutně do země.
,,Ale, Shiwon ti jistě rád něco půjčí, že?" Plácl mě po noze Eunhyuk a hlasitě se zasmál.
,,Samozřejmě." Usmál jsem se na něj, ale Hyukkieho jsem propichoval pohledem. Hned mu úsměv z tváře zmizel.
,,Shiwonnie, můžu spát ve tvém pokoji?" Udělal na mě Hankyung psí očka. Nemohl jsem nesouhlasit. Jistě že můžeš, ty vždycky, všechno, cokoliv si budeš přát!
,,Klidně, tak pojď, ukážu ti kde je...A taky kde je koupelna, aby ses nemusel už pak ptát." Mrkl jsem na něj, vzal ho za ruku a táhl ho směrem nahoru.
To, co řešili ostatní, jsem tak nějak ignoroval. Sem tam jsem zaslechl něco jako 'Z toho něco bude' a bla bla bla, ale snažil jsem se na to nemyslet. Vůbec nic o tom neví.

×××

,,Takže... Tohle je moje vlastní koupelna, támhle jsou ručníky a tady koš na prádlo." Popisoval jsem mu, ačkoliv ani nevím proč, jako by si toho snad sám nevšiml.
,,A tohle už je můj pokoj samotný... Můžeš spát na mé posteli, já si lehnu na pohovku." Prohlásil jsem a hodil jsem po něm své oblíbené tričko a kraťasy na spaní.
,,Možná ti to bude trochu velký, ale řekl bych, že ti to bude slušet." Tvář mu ozdobil úsměv a posadil se na postel.
,,Víš Shiwone, je to krásný." Řekl najednou. Nechápavě jsem se na něj otočil.
,,No, totiž to, že jsme se potkali kdysi dávno a neměli jsme si skoro co říct, a teď... Sedím ve tvém pokoji na tvé posteli a v ruce držím tvé oblečení."
Hannie, tohle vyznělo trošku... Zajímavě.
,,Jo, taky si myslím. Docela jsem tě celou tu dobu postrádal." Přisedl jsem si za ním a dal si ruce za hlavu.
,,Máš někoho?" Vychrlil na mě a já v tu chvíli nevěděl, co říct.
,,Ne, ale někdo se mi líbí...A co ty?"
,,Asi jsme na tom stejně." Přikývl a otočil se k oknu.
,,Krásný výhled."
,,Já vím, proto jsem si vybral tenhle pokoj. Je to jediné místo, kde můžu v klidu nerušeně přemýšlet úplně o všem." Pousmál jsem se.
,,Heh... Ehm, mohl bych se jít osprchovat už teď? Cítím se unaveně." Zeptal se mě a já jen pohodil hlavou směrem ke koupelně.
Zvedl se a za chvíli už jsem slyšel tekoucí vodu. Představa, jak teď po něm stékají kapky teplé vody mě naprosto dostala. Vtom jsem si všiml, že si s sebou nevzal to oblečení, co jsem mu půjčil. Bylo mi to blbé, ale něco jsem udělat musel. Zaklepal jsem na dveře a opatrně vešel.
Hankyung sebou trhl a svraštil obočí.
,,C-Co tady děláš?!" Vykřikl a snažil se zakrýt si rukama aspoň něco.
,,Promiň, ale něco sis zapomněl v pokoji." Odpověděl jsem mu a s klidem položil věci na pračku. Místo toho, abych z tama rychle odešel, jsem zůstal před ním stát a civěl na něj jako blbec.
,,Shiwone!" Křikl znova a já se neuvěřitelně lekl.
,,Jo... jejda omlouvám se, jen jsem se zamyslel." No to je vážně skvělá odpověď Shiwone, ah bože...
,,A to nemůžeš přemýšlet někde jinde? Jako nevadí ti, že tady před tebou stojím celý mokrý a nahý?!" Nepřestával řvát.
,,Ne..." Šeptl jsem rychle a dál na něj koukal.
,,Bože, Shiwonnie, notak!" Stále zvyšoval hlas.
,,Prosímtě, uklidni se... Vždyť já už jdu..." Řekl jsem nakonec a otočil se směrem ke dveřím. Uslyšel jsem, jak zase voda začala téct.
Teď nebo nikdy Shiwone.
Rychle jsem se otočil zpět k němu a rychlostí blesku přešel ke sprchovému koutu.
Vyděšeně se na mě podíval, ale nic neříkal. Přiblížil jsem se k němu a pootevřel jsem rty. Všiml jsem si, že má zavřené oči. Něco mi říkalo, že bych to dělat neměl, ale já nemohl odolat. Byl tak krásný, kouzelný, dokonalý. Po chvíli mého dumání se naše rty poprvé setkaly. Byly tak měkké a sladké, nemohl jsem ho přestat líbat. Zapojil jazyk a přitáhl si mě za týl blíž k němu.
Voda stále tekla a já cítil, že mi začíná stékat po vlasech. Hannie na nic nečekal a rychle ze mě strhl tričko i kalhoty. Stoupl jsem si pod tekoucí vodu a přitiskl ho ke zdi.
Sykl a na těle se mu objevila husí kůže. Pomalu jsem své polibky přesměroval na bradu a potom jsem mu jemně přejel jazykem po krku. Něžně jsem ho kousnul a on zaryl své nehty do mých zad. Bolestivě, ale zároveň spokojeně jsem vzdychl.
Jeho ruce putovaly po celém mém těle a já se nemohl nabažit jeho dotyků.
,,Tohle jsem chtěl už dlouho, Hannie." Šeptl jsem a maličko ho kousl do ušního lalůčku.
,,Já taky..." Řekl tiše, zadíval se mi do očí a rukou mi sjel až k rozkroku.
Slastně jsem si zkousnul ret a přivřel oči, když v tom jsem něco zaslechl.
,,Haló, kluci, jste tady?" Podle hlasu jsem poznal, že je to Kyuhyun.
,,Dělám večeři, dáte si taky?" Nepřestával chodit po našem pokoji. Určitě věděl, že jsme ve sprše. Musel to vědět.
,,Aaah ták, no, tak já vam prostě naložím taky." Zasmál se a někde zmizel.
Vyděsil jsem se, což znamenalo, že mě chtíč víceméně přešel. Podal jsem ručník a pomalu ho ovinul kolem Hannieho pasu.
Oblékli jsme se do pyžam a beze slova jsme sešli dolů do jídelny.
Bylo mi trapně, nikdo z nás nic neříkal a já nevěděl, co si o tom myslet. Doufal jsem, že to bere vážně, stejně jako já.

×××

Úmyslně jsem si sedl vedle něj a položil mu ruku na koleno. Kyu starostlivě přiběhl a začal nam nandávat na talíř kimchi. Usmál se na nás a poté obsloužil i ostatní. Byl tady něco jako náš kuchař, strašně ho to bavilo, a ještě víc, když mu pomáhal jeho sladký Minnie.
Chtěl jsem se pustit do jídla, ale nemohl jsem si nevšimnout polibku Minnieho a Kyua. Obdivoval jsem, že se nestydí líbat se před náma všema a ještě k tomu u jídla.
Byli spolu nádherní, vždycky jsem jim přál, aby byli spolu. A to se taky nedávno stalo. Začalo to celkem nevinně, Kyuhyun neměl s kým hrát hru na playstationu, tak poprosil Sungmina. Škádlili se tak dlouho, až z toho vznikla láska. Moc dobře si pamatuju, jak za mnou vždycky v noci přišel uplakaný Minnie, že nemůže spát a má pořád v hlavě ho a neví, co si počít. Přesně takhle jsem se teď cítil já.
Akorát jsem na tom byl vlastně o něco líp. Fyzicky. Nevím, co se honí Hankyungovi v hlavě, to že mi řekl, že si to taky vždycky přál ještě neznamená, že mě miluje.
Přemýšlel jsem o tom celou dobu, co jsem do sebe házel to zatraceně dobré jídlo.
,,Kyuhyun-ah, ty tak úžasně vaříš, to snad není ani možný!" Křikl jsem a usmál se na něj.
,,Já vím já vím, děkuju." Odpověděl a zasmál se.
Všichni opět vypadali spokojeně, až na jednoho z nás. Můj pohled spočinul na Kibumovi, který znuděně seděl u stolu a doslova se v tom skvělém pokrmu rýpal.
,,Kibume, je ti něco?" Zeptal se ho Teukie a pohladil ho po zádech. Asi si taky všimnul, že s ním není něco v pořádku.
,,Ne, nic." Odsekl a vstal od stolu. Všichni se na sebe nechápavě podívali.
,,Nevíte náhodou někdo, co s ním je?" Zašeptal Heechul a nesouhlasně pokýval hlavou.
,,Ne, začal být takový až... Až dnes večer." Dokončil větu Ryeowook, ale já věděl, že chtěl původně říct něco jiného. Ano, bylo to po příchodu Hankyunga do dormu.
Že by s ním měl nějaký problém? Ale proč? Na castingu si spolu dost rozuměli, proč by tak najednou změnil názor? 

6 people judged this article.

Comments

1 Kyu Kyu | Email | Web | 6. march 2012 at 18:28 | React

OMO! to bylo tak krásné! Obvzlášť ta scéna ve sprše :D aish...Shiwon to prostě musel udělat a já se mu ani nedivím :D Kyu a umět vařit? Tak to je kyute :D Ten Kibum mě tam štve! Jestli něco zkusí, tak uvidí!  A ať mu Hannie řekne, že ho miluje! No prostě další dílek!:D ^^

2 Werů :D Werů :D | Web | 9. march 2012 at 0:05 | React

Další super dílek! :D
Shiwon se nezdá! *-* Kyááá! :D Dobře chtělo by to víc takovýhle částí *přikyvuje*! :D
Juhůůů už se těším na další! :D *-*

3 Hatachi Hatachi | 18. march 2012 at 11:48 | React

To bylo krásné... Mam ráda HanWon (SiHan) a líbí se mi i HeeTeuk. A co ten Kibum...snad se taky nezamiloval do Hannieho...to snad ne. Moc se těšim na další díl...

4 Sensei Sensei | Web | 26. february 2013 at 20:07 | React

to je čím dál tím víc zajímavý. Wonnie je tak rozkošněj,když přemejšlí...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement