Wedding dress I. [HeeTeuk] for Akumu :*

28. march 2012 at 22:30 | Teuki |  SuJu slash
Tuto povídku bych ráda věnovala mému miláčkovi, ale samozřejmě i ostatním příznivcům HeeTeuk. :)

,,Ale já už to takhle dál nechci." Slyšel jsem Heechula zpoza dveří, jak mluví s Hankyungem. Ti dva spolu začali chodit asi před třema měsíci, ale Chulliemu se to kdo ví proč přestávalo líbit.
,,Pořád někam chodíš, věčně jsem tady sám, jak ti mám potom věřit, že mě miluješ?" Dokončil svůj proslov a naštvaně vyšel ze dveří, kde si mě k mému štěstí všimnul.
Stál jsem tam opřený o zeď a jenom poslouchal, co se děje. Ne, že by mě to nějak zajímalo, jen jsem chtěl vědět, jak to ti dva spolu mají. Šlo totiž poznat, že už se poslední dobou nějak moc nemusí.
,,Teukie?" Vyrušil mě z hlubokého přemýšlení a já se jen blbě uculil. Úplně jsem zapomněl na to, že stojí přede mnou a upřeně se na mě dívá.
,,A-Ano Heechul-ah?" Nevěděl jsem, co mu říct, určitě se naštve, že jsem je 'odposlouchával'.
,,Co tady děláš?" K mému překvapení se na mě mile usmál.
,,Jen jsem se... Zamyslel." Trapně jsem koktal a doufal, že už nebudu muset nic říkat.
,,Víš Teukie hyung, asi se s ním rozejdu, jinak to nevidím." Přišel blíž ke mně a mírně se o mě opřel. Přitáhl jsem si ho víc k sobě a pořádně ho obejmul.
,,Já vím, Chullie, nemáte to spolu nejsnažší... Můžu ti nějak pomoct?" Ochotně jsem se nabídl, byl jsem tu pro něj vždycky.
,,Vlastně asi ani ne, musím si to vyřešit sám. A taky už jsem se rozhodl... Ta láska není zase tak silná, život jde prostě dál." Dodal a přitiskl se ke mně. Ucítil jsem jeho horký dech na mém krku, což způsobilo, že se mi na těle objevila husí kůže. Vždycky jsem měl k němu blízko, ale až teď mi začalo docházet, jak moc úžasný vlastně je.
,,Doufám, že budeš šťastný." Zašeptal jsem a pomalu ho pustil. Odtáhl se tvář mu ozdobil roztomilý úsměv.
,,Děkuju, jsi moc hodný." Pohladil mě ještě po zádech a já už pak jen sledoval, jak někam odchází. Pousmál jsem se a vrátil se zpět do svého pokoje. Tam jsem si sednul na postel a vzal do rukou fotku, na které jsem s Heechulem. Jemně jsem pohladil její rámeček a zamyšleně se na ni podíval.
Chullie, proč mám najednou pocit, že k tobě cítím víc než jen přátelství? Začal jsem to tak cítit teprve nedávno, od doby, co jste to měli s Hankyungem takové všelijaké a divné. Možná jsem tomu neměl věnovat takovou pozornost a starat se víc o sebe...

Z téhle myšlenky mě vyrušilo slabé zaklepání na dveře. Schoval jsem fotku pod svůj oblíbený polštářek.
,,Dále." Řekl jsem důrazně a čekal, kdo se ve dveřích objeví. K mému udivení to byl Shiwon. Neměl jsem vůbec ponětí, co po mě může chtít.
,,Ahoj..." Pozdravil mě a já ho pohybem ruky vybídl, aby se posadil vedle mě.
Nic jsem neříkal, jen jsem čekal, co z něj vypadně. Vypadal docela ustaraně a já mu chtěl za každou cenu pomoct, ať se to týká čehokoliv.
,,Poslyš Teukie-ah, co se děje s Heenimem? Teď jsem ho potkal a plakal." Dokončil svou větu a já jen vyvalil oči.
,,Cože, plakal? Proč? Ještě před chvílí jsem s ním mluvil a usmíval se..." Nechápal jsem, proč tak najednou změnil náladu.
,,Nevím, s nikým nemluví, šel se prý projít." Pokrčil rameny, ale dál mě pečlivě poslouchal.
,,Rozešel se s Hangengem, třeba to bude tím..." Tohle byla jediná věc, která mě napadla. Shiwon se zamyslel, ale pak mu to asi pomalu začalo docházet, tak jen souhlasně pokýval hlavou.
,,Jo, asi máš pravdu, vypadal hrozně, měl bys jít za ním, na tebe vždycky dá." Mrknul na mě ještě a pomalu odešel z mého pokoje.

Něco mi říkalo, že bych to měl vážně udělat. Přece jen - mám teď smíšené pocity a chvilka s ním mi neuškodí, stejně jsem ho chtěl po tom, co mi Shiwonnie řekl, vidět.
Už jsem se tím nezaobíral, šel se trošku poupravit, ať nějak vypadám a rozhodl se, že mu zavolám, aby mi řekl, kde je.

,,Jsem v parku, proč se ptáš?" Ozvalo se z druhé strany. Zase ten krásný, milý, ale zároveň i vzrušující hlas.
,,Můžu se připojit?" Zeptal jsem se ho doufajíc v kladnou odpověď. Heenim naštěstí souhlasil a mně se štěstím rozzářily oči. Snad mu aspoň o trošku zlepším náladu. Vzal jsem si ještě klíče a mobil a vydal se na cestu do parku.

×××

,,Tak tady jsi." Prohlásil jsem, když jsem ho zahlédl, jak sedí na lavce, má sluchátka v uších a nenápadně, ale přitom roztomile si prozpěvuje.
Vylekaně sebou cukl a podíval se na mě uslzenýma očima. Vůbec na nic jsem nečekal, sedl jsem si vedle něj a pomalu mu vytáhl sluchátka z uší.
Schoval si je do kapsy a prohlédl si mě.
,,Co se děje?" Chytl jsem jeho dlaň a pořádně ji stisknul.
,,Rozchod s ním mě bolel víc, než jsem si myslel..." Smutně se podíval do země a pohodil vlasy.
Vzal jsem ho za bradu a natočil si ho obličejem ke mně. Upřeně jsem se mu podíval do jeho nádherných velkých čokoládových očí.
,,Vím jaké to je, Chullie, ale musíš to vzít z té lepší stránky. Ty jsi to přece chtěl, a on už ti nebude moct ubližovat, jak to dělal doteď." Něžně jsem jej pohladil po tváři, o kterou se mi po chvilce opřel. Pořád se díval dolů a mně připadlo, jako by se mi bál podívat do očí. Jako by se snažil skrýt tu bolest, abych si o něj nemusel dělat starosti.
,,Všechno bude dobré, slibuju." Obmotal jsem ruce kolem jeho krku a přimáčkl se k němu. Opět ten krásný pocit, že jsem s ním. Tohle jsem nikdy předtím necítil.
Utrápeně si povzdechl a odtáhl se.
,,Nemohl bych dneska přespat u tebe v pokoji? Potřebuju být někomu na blízku, něčí podporu..." Vypadal tak smutně... Nešlo říct NE.
,,Samozřejmě, že můžeš, Chullie-ah." Mrkl jsem na něj a pousmál jsem se.
,,Děkuju... Škoda, že Hankyung nemůže být tak úžasný, jako ty..." Dodal ještě a mé srdce začalo bušit jako zběsilé. Ty víš jak někoho potěšit, že Heechullie?
Bez dalších řečí jsme se zvedli a rozešli se směrem zpět k domu.

 

4 people judged this article.

Comments

1 Utsukushii Akumu Utsukushii Akumu | Web | 28. march 2012 at 23:35 | React

Ah, děkuju lásko :* ♥ Je to úžasný, šup šup ať už je tu další díl :P :* Chci se rozplývat %)

2 kyu kyu | Web | 29. march 2012 at 10:17 | React

honey, to bylo tak uzasne. Moc se tesim na dalsi dilek. Nu, musi to dopadnout dobre, jinak te snim! Supej psat dalsi =*

3 Hatachi Hatachi | 29. march 2012 at 17:02 | React

Tak tohle byl vážně ůžasný dílek. HeeTeuk krásný pár a co takhle HanWon... Moc se těšim na další díl...

4 Kaoru (Yumi) Kaoru (Yumi) | 30. march 2012 at 6:39 | React

Omo!! Takové romantické!! krásné a roztomilé!! Já chcíí další dílek!!:))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama