Wedding dress IV. [HeeTeuk] for Akumu :*

10. april 2012 at 22:41 | Teuki |  SuJu slash

A few weeks later.

,,Půjdeme dnes do toho klubu?" Optal jsem se svého úžasného přítele při snídani. Znuděně se na mě podíval.
,,A co tam budeme dělat?" Zakousl se do své housky a klidně přežvykoval. Jak jako co tam budeme dělat, na co se asi chodí do klubu...

,,Tak já nevím, ale napadlo mě, že kdyby s náma šli i ostatní, mohla by to být celkem zábava, co myslíš?" Pohlédl jsem na něj s nadějí v očích a doufal, že ho nějak snad přesvědčím. Vážně už mě nebavilo být celý den zavřený doma, ne, že by mě nudil Heechul, to rozhodně ne, jen to už chtělo nějakou malou akci.
,,No... No tak dobře, a kdy teda?" Dál pokračoval ve snídání a četl si u toho noviny, což mě značně rozhořčilo. Cožpak mě nemůže poslouchat aspoň na chvíli?
,,Třeba hned večer, to je jedno, otevřené tam je pořád." Dokončil jsem svůj proslov a rozhodl se, že si skočím do sprchy. Miluju ten pocit osvěžení po ránu.
V rychlosti jsem se umyl, učesal se a vběhl zpátky za ostatními.

,,Kde je Donghae s Eunhyukem?" Otázal jsem se, když jsem si všimnul, že tam ti dva chybí, což bylo u nich docela nezvyklé.
,,Hae si pořídil nedávno motorku, tak se spolu jeli projet." Odpověděl mi mile Wookie a při tom se na mě sladce usmál. Nevěděl jsem proč, ale tohle se mi nelíbilo. Znám Haeho, vím že rád riskuje a miluje adrenalin, doufám, že se jim nic nestane...
,,Aha... Mmm, lidi, co říkáte na to, že bychom šli večer do klubu? Začínám se tady už celkem nudit." Mrkl jsem na ně a doufal, že jejich rozhodnutí bude kladné. Naštěstí se všichni usmáli a rádi souhlasili, tedy až na Chullieho. Už zase. Sice nic neříkal, ale já poznal, že se mu do toho nechce.

,,Chullie, můžeš na chvilku?" Strčil jsem mu do ramena a pohodil hlavou směrem k našemu pokoji. Bez váhání vstal a šel za mnou.
,,Nechtěl bys mi říct, co se zase stalo? Od rána jsi nepříjemný, s nikým se nebavíš, urážíš mě... Proč?" Zašeptal jsem a přitáhl si ho k sobě za límeček jeho košile.
Heenim se smutně podíval do země a pak mně do očí.
,,Nechci být ve společnosti Hankyunga... Stačí mi, že ho vidím každý den tady, nemusím s ním chodit ještě na takový..."
,,Takový co, Heechule? A mimo to, TY tam budeš se MNOU a on se Shiwonem." Řekl jsem důrazně doufajíc, že to konečně pochopí.
,,Tak dobře... Ale i tak..."
,,Už tichučko, ano?" Stoupl jsem si na špičky, abych mu mohl dát sladkou pusu. Hee se okamžitě přidal a naše rty se spojily v nádherném, dlouhém polibku.
,,Miluju tě, Teukie-hyung." Šeptl a mně se opět na těle objevila husí kůže. Ucítil jsem v břiše motýlky a začal se culit jako blbec.
,,Já tebe taky." Odpověděl jsem mu a on se sklonil pro další polibek.

,,Takže všechno dobrý?" Pro jistotu jsem se ho ještě zeptal.
,,No jo, dobrý..." Přikývl a jeho krásné tváře ozdobil široký, roztomilý úsměv.
Úsměv jsem mu oplatil a společně jsme se vrátili za ostatními.

×××

,,Tak na nás!" Prohlásil jsem, když jsme si společně v klubu přiťukli úžasně vypadajícím drinkem.
Všichni jsme se napili a posadili se, já se jako vždycky namačkl ke svému broučkovi a vychutnával si jeho přítomnost.
,,Shiwone, pojď tančit!" Vybídl Hangeng Shiwonnieho, aby šel na parket. Podle jeho výrazu se mu asi moc nechtělo, ale i přesto šel. Co by pro Hannieho neudělal, že.
,,Nechceš jít tančit taky?" Šťouchnul jsem Chulliemu jemně do ramena a nahodil na něj psí očka. Mile se na mě pousmál, ale pokýval hlavou v nesouhlasu.
,,Proč ne?" Zklamaně jsem se podíval na tancující páry na parketě a do očí mi vhrkly slzy. Jsem přecitlivělý.
,,Není mi dobře, Eeteuku, fakt." Pohladil mě po vlasech, ale já sebou cukl.
,,To... To je dobrý, je ti špatně, beru to." Řekl jsem nakonec a usmál se na něj, ač to byla docela přetvářka.

,,Jdu na záchod." Řekl rozhodně Heenim a položil si své věci na stůl. Překvapeně jsem se na něj podíval, protože když jsem se zeptal, jestli mám jít s ním, řekl 'ne'.

Aby toho nebylo málo, strávil tam alespoň 10 minut. Už jsem to nemohl vydržet, a tak jsem se rozhodl, že se tam zajdu za ním podívat.
,,Heechul-ah?" Vešel jsem do dveří a podíval se do odrazu zrcadla.
,,Jsi v pořádku?" Opatrně jsem k němu přešel a zezadu ho obejmul. Je fakt, že byl pobledlý.
,,Jo to nic." Odsekl mi a dál se věnoval oplachování jeho obličeje.
,,Tak dobře, já tě tady teda nechám, vrať se mi brzo." Vlepil jsem mu letmou pusu na levé líčko a vrátil se zpět k poloprázdnému stolu.
Seděl tam jen Minnie s Kyuhyunem a zrovna řešili něco 'důležitého'.

,,A co říkáš na adopci miminka?" Strčil do Kyuhyuna Minnie a tázavě se na něj podíval.
,,Miminko je skvělý nápad, jednou si taky nějaké pořídíme, co říkáš." Odpověděl mu a přitiskl se k němu. O chvíli později už jsem byl nucen sledovat, jak se spolu vášnivě líbají. Ale nevadilo mi to, přeju jim to spolu.
,,Je vidět, že jste toho vypili dneska až moc." Zasmál jsem se nad jejich konverzací a aby se neřeklo, taky jsem se napil svého nápoje.

,,Teukie-hyung, Teukie-hyung!" Přiběhl ke mně Ryeowook rychlostí blesku.
,,Co se děje?" Nechápavě jsem na něj pohlédl a napínavě čekal, co z něj vypadne.
,,Heechul!" Křiknul.
,,Heechul? Heechul co, Wookie?"
,,No víš... B-byl jsem teďka na WC a viděl jsem tam Hankyunga, jak se s Chulliem líbá! Ale vypadalo to, že Heenim to nechce, takže...takže..." Řekl a mně se v tu chvíli zatajil dech.
Chullie-ah, co to děláš?!
Bez dalšího váhání jsem vtrhnul na toalety a spatřil něco, co už nikdy vidět nechci.
,,Ale no tak, Heechule, neříkej že to nechceš..." Plazil se tam po mém miláčkovi až jsem si myslel, že se neudržím a jednu mu vrazím.
,,Co to má sakra znamenat?!" Vykřiknul jsem, aby si mě všimli a já tak přerušil jejich 'chvilku'. Hee se na mě podíval uslzenýma očima.
Hankyung vykulil oči a nebyl schopen ani hlásky. Rukou jsem mu naznačil, aby vypadnul a vyššího černovláska jsem si přitáhl k sobě.
,,Teukie..." Špitl, ale já se na něj pořád nenávistně díval.
,,Cos to udělal..." Nevěřícně jsem se mu zadíval do očí a doslova mu prásknul dveřmi před očima.
Tak tohle si dělat neměl, Heechule...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Utsukushii Akumu Utsukushii Akumu | Web | 10. april 2012 at 22:50 | React

booooo, to se mi vůbec nelíbí :( Chullie za to nemůže ! :( :D honem ať se usmíří :( :D

2 Kyu Kyu | Email | Web | 11. april 2012 at 10:01 | React

Honey! Kdybych nevěděla, jak to dopadne, asi bych tě teď mega seřvala! :D Ale bylo to krásné :D obvzlášť ten KyuMin *srdíčka v očích* Nu musí si to miminko pořídit! :D A prostě musí se HeeTeuk usmířit! Jinak jinak tě zabiju :*

3 Hatachi Hatachi | 14. april 2012 at 18:50 | React

Co se to stalo...já myslela že Hannie má Siwona. Doufam že si to HeeTeuk vysvětlí a usmíří se. KyuMin jsou ůžasní,doufam že si to miminko adoptují...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama