Wedding dress V. [HeeTeuk] for Akumu :*

11. april 2012 at 16:24 | Teuki |  SuJu slash

Naštvaně jsem se sám vrátil do dormu a zalezl si rovnou do svého pokoje. Sedl jsem si na postel a začal neúprosně plakat s fotkou Heechula v ruce. Proč jsi to udělal, Chullie? Říkal jsem si v duchu stále dokola a nemohl se té myšlenky zbavit.
Vtom mě z přemýšlení vyrušil podivný zvuk, někdo musel přijít.
,,Leeteuk-hyung?" Uslyšel jsem z chodby přímo za mými dveřmi.
,,Co...?" Přešel jsem ke dveřím, maličko je otevřel a náhledl, kdo je za nimi.
No jo, jasně, taky mě to mohlo napadnout.

,,Pojď dál, Hee." Pozval jsem ho do svého pokoje a čekal na jeho vysvětlení. On ale nic neříkal a jen si mě tupě prohlížel. To mě naštvalo dvakrát tolik.
,,Co tak hledíš?! Nechceš mi třeba něco říct?!" Zvýšil jsem na něj hlas, i když jsem to udělat nechtěl, nemohl jsem si pomoct.
,,Nechtěl jsem to udělat, Teukie." Přistoupil o kousek blíž ke mně, ale já udělal krok vzad.
,,Kdybys nechtěl, neuděláš to." Odsekl jsem mu a mou tvář zalila červeň.
,,Donutil mě k tomu, sám si viděl, že jsem se bránil, proč mi nevěříš?!" Křiknul a naštvaně po mně něco hodil. Už ani nevím, co to bylo, asi něco malého, protože jsem na to nijak nereagoval, byl jsem zvyklý, že když je naštvaný, rozhazuje všechno, co najde.

,,Jak ti mám věřit po tom, co jsem viděl?" Tázavě jsem na něj pohlédl, ale on jen nesouhlasně zakroutil hlavou.
,,Kdybych chtěl Hankyunga zpátky, zůstanu tam s ním a nevrátím se za tebou... A navíc, celou dobu jsem ti říkal, že tam nechci, to tys mě donutil abych šel." Dokončil svou řeč a se vzdychem si sedl do křesla, které bylo umístěno přímo naproti postele.
,,Takže tím chceš říct, že to je MOJE vina?!" Oči se mi zalily krví a já už nevěděl, jak na jeho slova reagovat.
,,Nechtěl jsem tam jít a ty to víš."
Chtěl jsem něco říct, ale jako bych zapomněl všechny slova. Jen jsem se nadechl a zůstal tam stát s otevřenou pusou a plnou hlavou nezodpovězených otázek.
Vtom mi došlo, že má asi pravdu. Byl jsem to já, kdo ho přemluvil k tomu, aby s námi šel. Od rána mu nebylo dobře, vypadal divně, ale já ho i přesto přesvědčil.
A taky Wookie říkal, že když tam vešel, Heechul se bránil a odstrkoval ho od sebe pryč. Takže teď jsem tady za blbce já.
,,Poslyš Chullie... Já nevím, jak to všechno bylo, ale miluju tě a doufám, že mluvíš pravdu." Zašeptal jsem nakonec a stoupl si k němu opět o kousek blíž.
,,Já tebe taky, Eeteuku. Mluvím pravdu, vždycky mluvím pravdu." Dodal a naše těla se spojily ve vřelém a láskyplném objetí.

,,Jsem unavený, nepůjdeme se už vykoupat a pak spát?" Navrhl a já se na něj sladce pousmál.
,,Tak dobře." Souhlasil jsem a společně jsme vešli do koupelny.
Dal jsem napustit horkou vanu a nalil jsem do ní pěnu do koupele, aby nám to aspoň trošku zpříjemnilo náladu. V rychlosti jsem ještě zapálil pár svíček, abych nahodil atmosféru a aby se můj miláček cítil dobře.

×××

,,Děkuji." Špitl když si sušil své krásné husté vlasy.
,,Za co?" Nechápal jsem, za co tak může děkovat, vzhledem k předešlé situaci.
,,I přes tu hádku se mi ten večer líbil." Na jeho tváři se rozzářil nádherný široký úsměv, který jsem mu okamžitě oplatil. Byl tak rozkošný, nedokážu to ani popsat.
,,Chceš se na něco dívat, nebo..." Nestihl jsem to doříct a byl jsem povalen na postel.
,,Ne, chci dělat něco úplně jiného." Přiložil mi ukazováček ke rtům, abych byl zticha a něžně mě políbil. Zapojil jsem 'do hry' jazyk a začal si pohrávat s tím jeho.
Když se jeho polibky přesunuly na můj krk a později i na mou už odhalenou hruď, slastně jsem vzdychl. Po chvilce se zpátky vrátil rty na moji šíji a něžně, ale přitom dravě mě kousnul.
,,Aahh, Heechullie..." Řekl jsem ve vzdychu a rukama mu přejížděl po zádech.
Bylo na něm vidět, že to vážně chce, takže jsem se ani nenadál a měl jsem dole i kalhoty. Opatrně mi vklouzl rukou do boxerek a mé tělo opět zdobila 'husina'.
Pomalu začal pohybovat svou dlaní a já ucítil, jak mé tělo zalilo horko.
,,Rychleji...." Špitl jsem, aniž bych věděl co a Heechul uposlechnul můj rokaz. Byl jsem v naprosté euforii a nic nevnímal, jen jeho dotyky a dech na mém krku.

Najednou z ničeho nic přestal a laškovně si olíznul rty.
,,Co děláš, proč přestáváš?!" Křiknul jsem na něj, ale on dobře věděl, že to nemyslím špatně.
,,Teď si budeme hrát jinak." Špitl a pomalu se jeho ústy přesunul k mému rozkroku.
,,Ah bože, Heechul-ah..." Opět jsem vzdychnul a ucítil jeho jazyk na mém 'malém' kamarádovi. Pousmál jsem se a užíval si toho.
Zdá se mi to, nebo to už Chullie někdy dělal?

Asi po dalších 10 minutách jsem sebou začal cukat. Heechul si ho rychle vytáhl z pusy a začal mě dodělávat rukou. Můj dech se začal zrychlovat a já pomalu cítil, jak začínám Heenimovi plnit ústa horkou bílou tekutinou.
Vyšší černovlásek jen slastně vzdychnul a utřel si prsty rty.
Mírně jsem se na něj pousmál.
,,Teď jsem na řadě já brouku." Uchechtl jsem se na něj a rychle z něj strhal všechno jeho oblečení. Za chvíli tam stál úplně nahý a pocit, že si s ním teď můžu dělat co chci, mě naprosto vzrušoval.

Na nic jsem nečekal a začal ho vášnivě líbat. Občas jsem ho jemně kousnul do spodního rtu, kdy Chullie bolestně, ale zároveň slastně sykl.
Rukama jsem mu sjel po jeho krásném těle, hladil jsem ho na hrudi, na vypracovaném bříšku a mé ruce putovaly stále níž a níž. Až jsem se ho dotkl.
Všimnul jsem si, jak si Heenim skousnul ret a přivřel oči. Chtěl jsem ho pořád víc a víc. Sklonil jsem se k jeho 'malému Chulliemu' a začal si s ním pohrávat, napřed v ruce a potom i ústy.
Po chvíli intenzivního uspokojování jsem ucítil, jak cuká. To jsem ale nechtěl, takže jsem bez milosti přestal a vrátil se zpět k jeho rtům.
,,Mwo?!" Začal mě propichovat pohledem a naštvaně si dupl.
,,Ale ale...Heechullie se nám zlobí?" Usmál jsem se a něžně ho políbil. Rukou jsem mu vjel do vlasů a naše těla byla k sobě naprosto přimáčknutá.
Chullie ale náš polibek brzo přerušil a bez jakéhokoliv váhání mě přetočil na břicho.
,,Heechule, já..." Měl jsem jen malou námitku.
,,Já vím Teukie, neboj se." Pohladil mě láskyplně a chápavě po vlasech.

,,Možná tě to teď trošku zastudí, tak se nelekni." Dodal ještě a to už jsem ucítil, jak po mně roztírá příjemně studenou, mazlavou hmotu.
Sykl jsem a čekal, co se bude dít dál, i když jsem měl tak trošku strach.

Heechul mě chytl pevně za boky a přitáhl si mě blíž k němu. Ani jsem se nenadál a ucítil jsem obrovský tlak. Syknul jsem sice bolestí, ale i tak mi to bylo příjemné.
Pomalu a opatrně do mě vnikl a začal se ve mně pohybovat rychleji a rychleji. Cítil jsem, že je to víc a víc intenzivní a začal jsem přirážet, chtěl jsem pořád víc a přál jsem si, aby to neskončilo tak brzy.
Slastně jsem si vzdychl a dlaní jsem zmáčkl kus deky.
,,Prosím, nepřestávej."
Po této větě Heenim ještě přidal. Věděl jsem, že to dlouho nevydržím, ale snažil jsem se to pořád oddalovat. Nakonec se mi to ale stejně nepovedlo a já se udělal. Netrvalo to dlouho a Hee byl hotový taky.
Starostlivě to ze mě utřel a přehodil přes nás deku. Na tváři se mu opět objevil ten nádherný úsměv. Nejraději bych si s ním ještě o něčem povídal, ale byl jsem po dnešku už natolik unavený, že jsem se zmohl jen na to, abych mu popřál dobrou noc.
Nakonec jsme spolu usnuli v objetí a ponořili se tak do říše snů.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Utsukushii Akumu Utsukushii Akumu | Web | 11. april 2012 at 16:38 | React

wooow :D %) takových dílů víc! :D nee, pouze vtipkuji, chtěla sem to přece ňufací ^^ :D úžasný lásko, honem piš dál :**

2 Kyu Kyu | Email | Web | 12. april 2012 at 10:39 | React

Jejda! To bylo tak rozkošné, jsem ráda, že se usmířili :) Nu...Teukovo poprvé? :D a s Chulliem? :D Taky bych se dala říct *závidí Teukovi* :D Nu nádhera! moc se těším na další dílek ;)

3 Kaoru (Yumi) Kaoru (Yumi) | 13. april 2012 at 22:38 | React

KRÁSNÉÉÉ!! JAK JÁ MILUJI HEETEUK!!<3 <3

4 Hatachi Hatachi | 14. april 2012 at 19:01 | React

To byl ůžasný díl. To jejich usmiřování bylo dokonalé...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama