September 2012

Korea's next topmodel

27. september 2012 at 11:09 | Teuki
Ahojte všichni, dostala jsem asi už před dvěma týdny takový nápad na povídku a než se ji dokopu napsat, rozhodla jsem se, že vám alespoň tak na oko řeknu, o čem bude :)

Takže, inspiraci jsem chytla z mého oblíbeného pořadu America's next topmodel (ujíždím si teď na tom pořád! :D) a napadlo mě, že Shiwon by mohl dělat modela a měl by tam zápletku s Chulliem, když by spolu pózovali na fotky :D
Nevím, jestli je to dobrý nápad, ale samozřejmě ocením vaše názory a připomínky :D
Myslíte, že by to šlo? :D :*

Nicméně, povídku začnu psát s největší jistotou zítra, musím k tomu ještě udělat obrázek, takže to tady možná bude ve večerních hodinách, každopádně to bude taková malá kapitolovka (počítám ta 2-3 kapitoly) :)

A jak se vůbec pořád máte? :P

Teuki ♥ :*


Awww so handsome Shiwon oppa! ♥

From yesterday - Dodatek

25. september 2012 at 12:39 | Teuki |  SuJu slash
Tak jo, vím, že jsem některé z vás zaskočila a nebo možná taky naštvala otevřeným koncem a proto jsem na vaše požádání dopsala dodatek a takový malý happy end :). Tak snad vám to zlepší náladu.


OMG aneb krize se dostavila...

17. september 2012 at 11:42 | Teuki
*Plácá se do čela*, já se snad už fakt zabiju! Ani netušíte, jakou mám chuť něco napsat, ale nevím co, protože nemám múzu! Úplně mě to štve, jako! Beztak už ani nevíte, že existuju *brečí*... Takže jsem se rozhodla (protože jsem se naštvala!), že dnes napíšu něco s donucení a budu doufat, že "kamarádka" múza se opět dostaví... Doufám, že i dál budete číst moje další povídky... Omlouvám se :( ♥

Lullaby 3/3 [HeeTeuk]

3. september 2012 at 22:59 | Teuki |  SuJu slash
*Nesnáší se*, slíbila jsem vám už několikrát povídku, ale pořád nic, že?! Já bych se na místě nejraději za to zabila, ale tak nějak nebyl čas, musíte chápat, že jsem se přes prázdniny věnovala spíš svému miláčkovi, než blogu a teď do toho vlezla ještě škola, no ;D Ale i tak se pokusím sem tam tady něco dát, takže oficiálně tady vkládám poslední díl Lullaby (ne, že by to někdo vůbec četl že, ale udělám to aspoň pro vlastní dobrý pocit :D) a hlásím svůj comeback! :D Chytá mě múza, takže doufám v nějakou tu "úrodu" :D Držte mi palce a mějte mě zase rádi, prosím :DDD :* ♥ Příjemné čtení ;)