Never give up (83 line)

15. october 2012 at 20:44 | Teuki |  SuJu slash
Tuhle povídku jsem psala při čekání mého miláčka a nevím proč, napadlo mě zrovna tohle. Tímto bych ji chtěla věnovat hlavně Akumu ♥ a taky ostatním příznivcům páru HeeTeuk :) Příjemné počtení :P
Teuki ♥

(Btw, píšu to ve škole, takže jsem nemohla obrázek moc upravit, ale tak aspoň něco :) ),,Miluju tě a na tom se nikdy nic nezmění, jsi to nejkrásnější, co mě kdy v životě potkalo." Tak zněla jeho poslední slova. Poslední slova před tím, než mě opusil a odstěhoval se do Japonska.
Vždycky ho tam něco táhlo a jakmile mu tam nabídli prestižní a skvěle vypadající studium na škole, se prostě sbalil a nechal mě tady.
Chodili jsme spolu celé dva roky a byli ten nejšťastnější pár pod sluncem. Ale teď?
Teď je všechno úplně jinak.
Zůstal jsem tu sám se svými pár přáteli a všechno mi začalo být tak nějak jedno. Ve škole jsem měl vždycky dobré známky, ale od doby co nejsme spolu jsem se postupem času zhoršil.
Odjel už před rokem a já na něj začal, ač jsem nechtěl sebevíc, zapomínat.
Smazal jsem všechny naše společné fotky, pár vtipných videí, veškeré naše konverzace na skype a icq, a vůbec všechny vzpomínky na něj.
Jediné, co mi po něm zůstalo, byl stříbrný řetízek se srdíčkem a písmenkem H. Slíbil jsem mu, že si ho nikdy nesundám a taky to, že ho budu navždycky milovat a doufat, že se někdy někde znovu setkáme.
Dokonce on byl jediný člověk, se kterým jsem s naprostou vážností probíral naši budoucnost, což měla být svatba a potom společné bydlení.
Ale znáte to... Všechno krásné jednou končí. Celé dny sedím doma a brečím. Mám depku a jen málokdy si vyrazím někam s kamarády. Jediné, v co jsem doufal, bylo to, že se má Heechul dobře, daří se mu a je v pořádku.
Sice mě strašně mrzelo, že se mi za těch 365 dní ani jednou neozval, ale asi nemá čas, možná už na mě zapomněl... Ale asi je to tak lepší. Pro nás oba.


×××


Jednoho dne jsem se však rozhodl, že se přestanu trápit a vyjdu si s někým na rande. Poznal jsem nedávno sympatického a krásného kluka. Jmenoval se Yesung, bydlel blízko ode mě a úžasně jsme si rozumněli.
Na dnešek jsme si domluvili romantickou večeři v jedné z místních restaurací. Byl jsem hrozně natěšený a zvědavý, jak to bude celé probíhat.
Dal jsem si řádnou sprchu, nasoukal se do bílé košile a černé vesty, vzal jsem si černé kalhoty a použil svůj nejoblíbenější parfém. Trochu jsem si rozcuchal vlásky a doufal, že se mu budu alespoň trošku líbit.
Nasedl jsem do svého auta, a přesně v 19.50 se rozjel směrem k již zmíněnému podniku. Byl jsem trošku nervózní, ale neodradilo mě to.


×××


Vystoupil jsem a vešel dovnitř. Z kuchyně sálala nádherná vůně nějakého pečeného jídla, lidé se spolu bavili a atmosféra byla nepopsatelná.
Všimnul jsem si, že Sungie už tam je a sedí přímo naproti mě. S úsměvem jsem se k němu vydal a hned, jak jsem byl blízko něj, položil jsem na stůl jednoduchou, rudou růži.

,,Páni, vypadáš úžasně, Teukie." Usmál se na mě a já mu lichotku samozřejmě ihned oplatil.

Přišel k nám číšník a nabídl nám ty nejlepší druhy vína. Vybral jsem nějaké bílé, nevím, co to bylo, moc se v tom nevyznám, ale obsluha tvrdila, že prý chutná dobře.
Přiťukli jsme si a napili se.

,,Je výborné." Prohlásil jsem a začal listovat v jídelním lístku.

,,Hm, asi si dám tohle." Ukázal jsem mu, na co mám chuť a on byl toho názoru, že si dá to samé.
Objednali jsme si a jídlo bylo v momentě na stole.

,,Dobrou chuť," řekli jsme jednohlasně a pustili se do té dobroty.


×××


,,A jak si to měl vůbec s tím tvým ex?" Zeptal se na docela ožehavé téma, když nám byly ze stolu sklizeny talíře, které nahradily opět sklenice vína. Tentokrát červeného.
Usrkl jsem, polknul, zašklíbil se a přemýšlel, jestli se mi chce o tom mluvit. Nakonec jsem usoudil, že to nebude zase možná tak zlé.
Nadechl jsem se, že odpovím, ale když už jsem se chystal promluvit, dech jakoby se mi na chvíli úplně zastavil.

Spatřil jsem HO.

Otřepal jsem se, párkrát zamrkal, abych se ujistil, že nemám halucinace. A vážně jsem je neměl.
Do místnosti vstoupil vyšší, nádherný černovlásek.
Rozhlédl se kolem, a pak jeho pohled spočinul přímo na mně.

Ústa se mi proměnila v široký úsměv.

,,Leeteuk-sshi?!" Rozzářila se mu očka a rozběhl se ke mně. Nevěděl jsem v tu chvíli, co dělat, cítil jsem se jako bych měl dostat infarkt, srdce mi totiž bušilo jako o závod.
Rozpažil jsem a nabídl mu svou náruč. V rychlosti blesku mi padl kolem krku a já ucítil tu známou, dechberoucí vůni. Přitiskl jsem se k němu a myslel, že ho už snad nikdy ze svého sevření nepustím.

,,Chullie!" Odtáhl jsem se a podíval se mu do jeho pronikavých očí.
,,Co tady děláš?" Křičel jsem jako pominutý.
,,Před dvěma hodinama jsem přiletěl, vaši mi řekli, že budeš asi tady." Uslyšel jsem konečně onen uklidňující a hluboký hlas.

,,Ale jakto, co se stalo?" Byl jsem naprosto ohromen a bál se, že snad jenom sním.
,,Vykašlal jsem se na to, musel jsem tě vidět." Znovu mě obejmul a mně do očí vhrkly slzy. Slzy štěstí.

,,Tak moc si mi chyběl, Heechullie!" Políbil jsem ho na tvář.

Otočil jsem se zpět ke stolu a cítil se jako blbec.

Yesung na nás nechápavě hleděl.

,,Aah, omlouvám se. Sungie, tohle je Heechul, Heechule, Yesung." Podali si ruce a jeden druhému se uklonili.

,,To je tvůj nový kamarád?" Usmál se na nás Heenim a já nevěděl, co na to říct. Nakonec ale ze mě přece jen něco vypadlo.
,,Vlastně se vidíme podruhé v životě." Prohlásil jsem a bál se, co na to Sungie, ale jeho reakce mě naprosto překvapila.
,,Pravda, Leeteuk mi o tobě říkal... Ah, to je hodin, měl bych jít, každopádně jsem vás oba rád poznal, užijte si večer." Oblekl si bundu a s úsměvem na rtech odešel.

Znovu jsem se podíval na Chullieho.
Nemohl jsem uvěřit, že stojí přímo vedle mě. Vůbec se nezměnil, jen mu trošku porostly vlasy. Pořád stejně krásný a roztomilý.

,,Dáš si něco?" Optal jsem se a on jen souhlasně pokýval hlavou.

Objednali jsme si další lahev (nejsem alkoholik, jen je toho na mě prostě teďka moc :D).

,,Tys přijel jenom kvůli mně?" Přisunul jsem se blíž k němu.
Odkašlal si.

,,Slíbil jsem ti přece, že tě budu navždycky milovat a že tvé srdíčko nikdy neopustím... Myslel jsem celý ten dlouhý rok jen a jen na tebe a říkal si, jaký jsem idiot, že jsem tě opustil, navíc kvůli Japonsku." V očích se mu zaleskly slzy.

,,Omo, jsi tak úžasný! Já taky na nic jiného nemyslel, jenom na tebe..." Usmál jsem se na něj a přiblížil se k němu.

,,Teukie? Já... Miluju tě, strašně moc a to TY jsi můj smysl života, už nikdy neudělám takovou chybu." Zadívali jsme se do očí a naše rty se opět střetly v láskyplném a hlubokém polibku.
Konečně zase cítím tu sladkou chuť a tu jemnost a něžnost. Tak moc se mi po tomhle všem stýskalo...

,,Já tebe taky, a já přísahám, že už tě nikdy odejít nenechám." Znovu jsem se vpil do jeho plných rtů.

Nechci ho nikdy přestat líbat...


×××


Dopili jsme, zaplatili a vyšli na vzduch.

,,Tak co teď?" Chytil jsem ho za ruku a pořádně ji stiskl.

,,Pojď se mnou, jen na chvíli a pak už to nechám jen a jen na tobě." Zašeptal a já, aniž bych věděl, o co vlastně jde, celý nadšený následoval jeho krůčky.

Šli jsme nočním, osvětleným městem asi dvacet minut, až jsme došli ke krásně zářící městské fontánce.

,,Teukie..." Políbil mě na rty.
,,Chm?" Pousmál jsem se na něj.

Chullie se zhluboka nadechl, vytáhl něco z kapsy a klekl si.

,,Vezmeš si mě?" Málem jsem omdlel, když se na to zeptal.

,,Ano, ano, ano!" Vykřikl jsem, on mi navlékl stříbrný kroužek na prsteníček a já mu padl radostně kolem krku. Pak jsem se ale zarazil. Nechtěl jsem kazit atmosféru, ale nedalo mi to.

,,Jak jsi mohl vědět, že na tebe stále čekám?" Pousmál jsem se.

,,Doufal jsem, že dodržíš slovo a to se taky stalo." Dal mi pusinku na čelo.
,,No teda." Zasmál jsem se.

,,Tak, a co teď, můj snoubenče?" Pohladil mě po tváři.
,,Teď? Teď to jdeme oznámit našim."


×××


Došli jsme ke mně, doslova rozrazily dveře a rodiče, jako by to snad tušili, stáli přímo před nimi. Mamka se nám vrhla kolem krku.

,,Kluci!" Křikla a my oba byli zaplaveni lichotkami a dlouhými objetími.

,,Zůstanete přes noc?" Uculil se na nás taťka a pobídl Heenima, aby šel dál.

Odložili jsme si a posadili se do obýváku na pohodlnou, na omak příjemnou pohovku.

,,Tak, jak se ti líbilo v Tokyu?" Pohladila máma mého přítele po rameni.
,,Bylo to tam moc fajn, je to krásné město plné krásných věcí." Zamrkal na nás a vzal mě za ruku.

,,Jediné, co mi tam chybělo, byl váš syn." Vlepil mi pusu na tvář.

Byl jsem rád, že to naši rodiče berou a mají Heechula rádi, všichni takové štěstí nemají.

,,Musíme vám něco říct," prohlásil jsem a ostatní zbystřili. Hluboce jsem se nadechl.

,,Budeme se brát." Zazubil jsem se a naši na nás vyvalili oči.

,,Vážně?! To je skvělé!" Vykřikli jednohlasně a mně se opět dostavil ten úžasný pocit štěstí. Mám snad tu nejlepší rodinu na světě, ale to už dávno vím.

,,Tak... Můžete se jít okoupat, v lednici je nějaké jídlo, kdybyste měli hlad. Dobrou noc." Rozloučili se s námi a odešli do ložnice.

Já, ještě stále vyjukaný z toho, že je Heechullie tady a právě jsme se zasnoubili, jsem ho vzal za packu a vydali jsme se do koupelny.

,,Vysvleč se, napustím teplou vodu, můžeš si vybrat vůni pěny do koupele." Postavil jsem před něj tři lahvičky. Vybral tu s vůní čokolády.


×××


Vlezl jsem si za ním a tak trošku si na něj nalehl. Konečně jsem opět cítil jeho tělo, to, jak se mě dotýká a užíval si to příjemné teplo.
Přál jsem si, aby tahle chvíle nikdy neskončila. Otočil jsem svou hlavu k němu a natáhl se tak pro skvělý, vášnivý polibek.
Nakonec jsem otočil celé své tělo, aby mě nezačalo bolet za krkem a začal ho láskyplně líbat.

,,Vážně se mi moc stýskalo." Zašeptal jsem a vjel mu rukou do vlasů, druhou jsem mu přejížděl po bříšku, které bylo překryto bílou, voňavou pěnou.

,,Mně stejně víc." Prohloubil náš polibek a využil kouzlo svého jazyka. Vychutnával jsem si ty polibky, jeden za druhým a už se těšil, jak si spolu lehneme do postele a budeme se k sobě tulit.×××


Usušili jsme se, převlékli se do pyžamka, vydrhli si zoubky, já skočil dolů ještě pro nějaké ty dobroty a mohli jsme si konečně hajnout do pelíšku.
Natáhl jsem se pro ovladač a pustil televizi. Dávali v ní zrovna nějakou komedii a když jsem uslyšel Heechulův smích, naprosto se mi začala podlamovat kolena.

Ani nevíte, jak jsem šťastný, že jsme opět spolu.


Mé srdce patří jenom tobě, Heechule, a už nikdy ho nedostane nikdo jiný. Jsi moje všechno, můj den, moje noc, mé slunce, můj měsíc, má jediná, nejvíc žářící hvězda... Celý můj život. Strašně, strašně moc tě miluju... ♥
 

4 people judged this article.

Poll

Nejoblíbenější člen? ♥

Kyuhyun 7.9% (42)
Sungmin 7.1% (38)
Leeteuk 8.5% (45)
Heechul 8.1% (43)
Kangin 4.7% (25)
Hankyung 6.6% (35)
Shiwon 6.6% (35)
Yesung 6.6% (35)
Ryeowook 7.7% (41)
Shindong 4.9% (26)
Eunhyuk 7.1% (38)
Donghae 7.5% (40)
Henry 4.9% (26)
Zhoumi 5.3% (28)
Kibum 6.6% (35)

Comments

1 Hatachi Hatachi | 15. october 2012 at 19:41 | React

To bylo tak krááásnééé...
Moc se mi to líbilo...

2 Utsukushii Akumu Utsukushii Akumu | 15. october 2012 at 20:50 | React

naprosto nádherné lásko ♥ stále obdivuju, jak můžeš něco takového vymyslet za hoďku :D :* si moje šikulka :* krásná povídka :* ♥

3 kulisek kulisek | 17. october 2012 at 17:16 | React

nadhera, jednoduse nadhera :) fakt vyborny to bylo :)
po prvnich par slovech sem si myslela, ze umrel... :( ale diky bobu, nee :) :D
vzhledem k Sungovi to bylo eeny, teda pokud v tom nahodou nemel prsty, zdal se mi tam nakej nastrcenej :D

4 angel-teuki angel-teuki | Web | 17. october 2012 at 18:52 | React

kulisek: čekala jsem, komu to první dojde ^w^ :D

5 kulisek kulisek | 18. october 2012 at 17:14 | React

[4]: ten Sung, vid? :D to sem rada, ze sem konecne v necem prvni :D

6 Kaoru Kaoru | 22. october 2012 at 22:25 | React

NÁDHERA!!:)

7 Majka :3 Majka :3 | Web | 28. october 2012 at 18:44 | React

nyáááh to je sladké :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama