More than just friends? Why not.

6. november 2012 at 23:54 | Teuki |  SuJu slash
Tak jsem se teda po delší neaktivitě rozhodla napsat takovou menší kapitolovku na pár ShiChul. Nejedná se zrovna o yaoi, ale pár takový scén se tam rozhodně vyskytovat bude :) Přeju příjemné počtení všem fanoušků právě tohoto páru, ale i všem ostatním, co se "odváží" přečíst si to :)

Jinak, za neaktivitu se omlouvám, na blog není moc teďka čas, ale pokusím se znovu dát do kupy :)

~~~
Věnování: Můrce & Sungji ♥,,Ahoj zlato, chyběl si mi," obejmul mě můj nejlepší kamarád Shiwon.
,,Ty mně taky, ani nevíš, jak moc," políbil jsem ho na tvář a poté se mu zadíval do jeho čokoládových očí.
,,Dneska u mě spíš, víš o tom?" uculil se na mě.
,,Fakt? Ale slíbil jsi mi, že dneska půjdeme hrát ten fotbal..." zklamaně jsem šoupal nohou o zem.
,,Ale Chullie, vždyť tam začíná pršet, nevidíš snad?" ukázal směrem z okna mého bytu.
,,No a co, to něčemu vadí? Však teplo tam je," zaprotestoval jsem a Wonnie si utrápeně povzdechl.
,,Ah jo, tak dobře, ale jenom, že jsi to ty." zasmál se na mě a já poskočil radostí a nadšením.

Vzal mě za rámě a šli jsme se převlíct. Ono totiž, Shiwonovy věci u mě bydlí, stejně jako ty moje u něj. Jsme nejlepší přátelé už odmalička a víme o sobě naprosto všechno. Nevím, co bych si bez něj počnul.


×××


Vlezl jsem do koupelny a zkontroloval, jestli vypadám dostatečně dobře. Usmál jsem se sám na sebe v zrcadle, pořádně si upravil své krásné vlásky a přepudroval si nos.

,,Jo, teď je to perfektní," prohodil jsem jen tak do vzduchu a mohlo se konečně vyjít.

Přezuli jsme se do tenisek a rozešli se směrem k vodou promáčenému hřišti.


×××


Položil jsem míč na trávu a pobídl Wona, aby šel do branky. Jo, dneska jsem byl odhodlaný nasázet mu pořádnou smršť gólů.
Promnul jsem si zákeřně ruce a pořádně se rozběhl. Prudce jsem balon vykopl a ten vyletěl do vzduchu. Ale bohužel samozřejmě úplně na opačnou stranu.

,,Ježiši!" vykřikl jsem a Siwon se na mě při sbírání míče ze země tázavě podíval.

,,Ale ne, já na tebe nevolám ty narcisto, jenom nadávám!" dupl jsem a cítil se uraženě a poníženě.

Jak se ten hloupej míč opovažuje letět někam jinam?!

,,No co, zkusím to znova," pokrčil jsem rameny a zkusil to.

Ovšem zase bezvýsledně, to už snad není ani možný! Měl jsem ještě tak tři, možná čtyři další pokusy a vzdal jsem to. Všimnul jsem si, jak se Shiwonnie chechtá a to mě ještě víc rozhodilo.

,,Čemu se jako směješ, chm?!" doběhl jsem k němu a začal ho zuřivě bouchat pěstičkama do hrudi.

,,Omo, já tě tak nesnáším!" nezadržitelně jsem křičel a smál se u toho jako pominutý.

,,Taky tě miluju," Wonovi se na tváři objevil ďábelský úsměv a zákeřně mě shodil na zem. A přímo do toho největšího bláta!

,,Shiwoneeee?!" zatnul jsem zuby a stáhl so k sobě dolů, aby si to taky pěkně vyžral.

Převalil jsem ho na záda a sedl si na něj. Vzal jsem do ruky velkou hroudu bahna a rozetřel mu ji po jeho bílém, promočeném tílku, pod kterým se rýsovaly jeho nádherné břišní svaly, byl tak sexy!
Připadal jsem si jako nějaké prase, ale není nad to dělat bordel s nejlepším přítelem, je tak?

,,Budeme jako čuňata." zazubil se na mě vyšší černovlásek.
,,Myslím, že už jsme," uchechtl jsem se a pak se rozhodl, že už bychom toho mohli nechat.

,,Co tak čučíš? Ne, nepokoušej se mi říct, že to mám ve vlasech!" vykřikl jsem a začal pobíhat z místa na místo, cítil jsem se jako nějaká holka. Někdy si říkám, proč "jak".
,,Ne, jak bys mohl." šťouchl do mě Won a hlasitě se zasmál.
,,Super, to je vážně směšný. Jdeme!" chytnul jsem ho pevně za ruku a s naštvaným výrazem ve tváři jsme se vydali opět na cestu zpátky domů. Nebo přesněji řečeno, k Shiwonovi. Mám u něj přece spát, ne? Musel jsem ten sajrajt ze sebe shodit!


×××


Došli jsme až k velkému, rodinnému domku a vešli dovnitř.

,,Vyzuj se raději venku, nechci tady mít binec," zamrkal na mě a já jen protočil oči v sloup. On mě tak zamaže, a pak si ještě stěžuje, pf!

,,Co si to tam mumláš, pojď už, ale ničeho se raději nedotýkej!" vykřikl Siwon starostlivě a já ho uposlechl. Nejsem přece na hlavu...

Doťapkal jsem až k větší, modře zbarvené koupelně a pousmál se při pohledu na tu mně známou vanu. Už jsem se těšil, jak se do ní ponořím.

,,Na co čekáš, svlíkat, oblečení na spaní máš tady." ukázal na pračku, prohlídl si mě a začal se taktéž vyslékat.

Před ním jsem měl jistotu, že se nemusím stydět. Viděl jsem ho nahého několikrát a musím vám říct... Heh, vážně to stojí za to. Ne - Shiwon je vážně moc přitažlivý, všichni kluci by mu mohli závidět a všechny holky by se mohly "podělat" při pohledu na něj. Ale já? Já už jsem na to zvyklý...

Přiznávám, občas jsem se zakoukal a nemohl jsem odtrhnout pohled, ale nic to neznamenalo, ani si toho nevšimnul, takže není potřeba to více rozpitvávat.

,,Tak jdeš už?" zamával mi ručníkem před očima a pobídl mě, abych si vlezl do vany za ním. Byla dost prostorná, tak to pro nás nebyl žádný problém.

Pohodlně jsem se uvelebil a Wonnie do vody nasypal pěnu do koupele. Pousmál jsem se na něj a začal máchat ručičkama, aby se pěna utvořila co nejrychleji, už se těším, jak mu budu dělat "pěnové vousky" a "bílé vlasy", haha. Dělám to vždycky.

,,Hele hele klídek jo, dočkáš se, raději pojď blíž ke mně, je mi zima." koutky mu cukaly a já se bez zaváhání k němu přisunul. Obejmul jsem ho kolem pasu a klidně vydechnul na jeho hrudi. Políbil mě na čelo a já se cítil zase šťastný, jako nikdy jindy.

Může se vám to zdát divné, ale vážně máme mezi sebou takový vztah. Možná to může občas vypadat, jako bychom spolu chodili, ale věřte mi, není to tak. Nikdy mě to ani nenapadlo, protože znáte to... Jednou bychom se rozešli a já bych tak ztratil nejen svého kluka, ale zároveň i nejlepšího kamaráda, a to nehodlám dopustit. Slíbili jsme si, že budeme přátelé navždycky.


×××


Won vypustil vodu, zabalil mě i sebe do županu a pokynul mi, abych šel do obýváku rozehřát krb. Dneska jsme měli v plánu přespat tam, na rozkládací pohovce u nějakého romantického filmu.
Už jsem se nemohl dočkat, takovéhle večery opravdu miluju.

Dřepl jsem si, vzal do ruky menší polínko z košíku a vhodil ho dovnitř. Postupně jsem jich přihodil ještě pár a nakonec to zapálil sirkou. A hned bylo větší teplo.

,,Ty jsi ale šikulka," pochválil mě, když vstoupil do místnosti, nesouce veliký tác s něčím, co vypadalo jako čaj a nějaký slaďounký koláč.
,,Co to máš?" zavětřil jsem tu úžasnou vůni.
,,Ovocný čaj a jahodovou roládu, máš ji rád, ne?" sladce se na mě podíval a já se málem rozplynul. Byl tak úžasný, nejde to snad ani popsat.

Položil to přede mě a pobídl mě, abych se do toho pustil. Nezaváhal jsem ani na sekundu, usrkl jsem si čaje a zakousl se do té dobroty. Dělá ji snad lepší a lepší, nebo se mi to jenom zdá?

,,Doufám, že ti chutná, zlato," podíval se na mě, ale pak hned odvrátil pohled zpátky k televizi.
,,Dneska má být romantika, nezapomeň!" řekl jsem ještě s plnou pusou a on se ihned "poslušně" začal hrabat v DVD-čkách a VHS-kách.

,,Tak co třeba..., chm, Raise your voice?" hodil na stůl obal od již zmíněného filmu a mně nezbývalo nic jiného, než se radostně usmát. Tenhle film vážně miluju, možná bych ho neřadil ani tak do žánru romantického, jako spíš rodinného, občas i trošku komedie. Ale o lásce to je, to jo, to se musí nechat. Jediné, co mě na tomto filmu trápí, je to, že u něj naprosto vždycky brečím.

,,Beru," podal jsem mu jej zpátky, aby ho mohl dát do přehrávače a zapnout.

Už jsem se nemohl dočkat, až roztáhneme tu "postel", já se k němu přitulím a přikryjeme se teplou dečkou.

Siwon, jako správný chlap převzal iniciativu a z gauče byl zanedlouho prostorný a pohodlný pelech.

,,Hajni si, přinesu ještě nějaké pití, kdybys měl žízeň. Zatím to zapni a trošku to přetoč, ty ukázky jsou hrozný," zazubil se na mě a zmizel v kuchyni.

Udělal jsem přesně to, co mi řekl, a on byl co nevidět zpátky.

,,Připraven na doják, brouku?" Pohladil mě po vlasech a vlezl si za mnou. Ucítil jsem jeho ruku na té mojí a tím jsme si propletli prsty. Položil jsem si hlavu na jeho hruď a poslouchal tlukot jeho srdce.

Film už zanedlouho začal a já byl celý natěšený. Jenže nadšení mě po chvíli přešlo. Problém totiž je, že ta smutná scéna je hned na začátku a já nechtěl začít brečet tak brzo, ale nic jiného mi nezbývalo.

Po tom, co jsem znovu uviděl na obrazovce, jak kamion vráží do osobního auta, ve kterém je hlavní hrdinka s jejím bratrem, který následně zemře, mi začaly po tváři stékat slzy.

,,Zlato, ty pláčeš?" Wonnie se ke mně více přitiskl a jedním ladným pohybem mi slzy utřel.
,,Je to jenom film, notak." snažil se mě uklidnit, což se mu také brzo podařilo. Občas mám prostě takové, ehm jak to říct... citlivější chvilky?

Nakonec jsem se utišil úplně a vychutnával si následující děj filmu. Znal jsem to sice už nazpaměť, ale to mě neodradilo, je to má srdeční záležitost.×××


Po skončení jsem mohl konečně vstát a jít na záchod. Nemohl jsem se od toho odtrhnout, nebo spíš mám říct, nemohl jsem se odtrhnout od mého nejlepšího přítele?

Víte, musím se k něčemu přiznat. Poslední dobou nad ním nějak až moc přemýšlím, mám ho plnou hlavu a nedokážu se soustředit na nic jiného. Ale je vůbec možné cítit pobláznění, když toho člověka znáte pomalu 15 let? Je možné cítit motýlky v břiše kdykoliv se na vás podívá, i když o sobě víte úplně všechno a jste pomalu jako bratři?
 

3 people judged this article.

Poll

Šli byste do armády místo Teukieho?

Rozhodně!
Nevím, možná jo.
Ne.

Comments

1 Hatachi Hatachi | 7. november 2012 at 16:59 | React

To bylo moc krásné a zajimavé. Jsem zvědavá jak to bude dál...jak Chulí přestane Siwona brát jen jako kamaráda,dobrého kamaráda...
Těšim se na další díl...

2 Kyu Kyu | Email | Web | 8. november 2012 at 11:06 | React

Omono honey!!! Okamžitě to dopiš! Prostě to vypadá úplně ňufácky. Doufám, že spolu teda jako budou! A ten Chul je úplně rozkošnej :D Taky bych chtěla takovýho kluka, jako je Shiwon :(:D No prostě dopiš to co nedjřív ^^

3 Utsukushii Akumu Utsukushii Akumu | 8. november 2012 at 22:20 | React

to je tak rozkošný, ten vztah, co mají ^^ a jako, přísahám, neopičím se po tobě! :( :D v té povídce jako, která ještě ani nevznikla :DD :* sříct joo, já už vím, jak to bude dál! :DD ^^ pospěš si s tím dalším dílkem, už sem celá nedočkavá :P :*

4 Kaoru Kaoru | 12. november 2012 at 21:18 | React

OKAMŽITĚ, Ale okamžitě to dopiš jako!:) To není fér to nechat takhle. A hned, chci vědět jak to dopadne. Takové ňuu!! A muíík!:) BOŽÍČKU! JÁ JE TAK MILUJI!|:)

5 kulisek kulisek | 15. november 2012 at 18:48 | React

jenom kamosi... jasne :D:D:D jinak ano, je mozne se do te osoby zamilovat i kdyz ji zname tak dlouho :D pokracko? :)

6 Majka :3 Majka :3 | Web | 18. november 2012 at 13:00 | React

héééééééj :D :D to čo akože?! takto to ukončiť! :D to od teba nebolo vôbec pekné! xD skvelá poviedka a čakám na pokračovanie! ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama