January 2013

Unexpected Surprise by Akumu

6. january 2013 at 21:12 | Teuki
Zdravím všechny :)
Bohužel se u mě dostavila další "spisovatelská" krize, aneb múza mě opustila na pěkně dlouhou dobu... Všimla jsem si, že i přesto, že nic nepíšu, tady stále chodí nějací fanoušci a já si toho moc vážím a slibuju, že se budu snažit, aby tady zase něco brzy přibylo. Mám rozepsaných hodně povídek, vím o tom, ale nějak není čas a ani chuť psát další. Možná to bude tím, že jsem si založila nový blog o One Direciton, na který píšu taky fan fictions (neznamená to, že bych k-pop nebo SuJu zavrhla, to nikdy!), a věnuji teď více času jemu. Ale vážně se budu snažit vás nezklamat a doufat, že se to brzy všechno spraví. :)

A teď proč tady tenhle článek vůbec dávám a proč nese takový název :)
Moje přítelkyně napsala další úžasnou povídku, tentokrát trojku na Shiwona, Leeteuka a Heechula, takže příznivci těchhle klučinů nebo threesome, rozhodně doporučuju, vážně ta povídka stojí za to, je sice krátká, ale o stručnosti tady mluvit rozhodně nemůžu. Prostě další taková hodně úchylná povídka, ve které je cítit sex od začátku až do konce :D :)

Unexpected Surprise <- povídku si můžete přečíst zde :) a poprosím, jestli ji budete číst, můžete zanechat i nějaký ten koment, určitě tím autorku moc potěšíte :)